KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 3 108
2. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 96
3. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 84
4. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 2 72
5. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 66
6. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 60
7. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 49
8. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 48
8. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 48
8. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 48
8. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 48
12. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 42
12. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 1 42
14. Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 32
15. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 2 1 30
15. Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 30
17. Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 2 25
18. Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 24
18. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 2 24
18. Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 24
21. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 17
22. Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
22. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 16
24. Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 15
24. Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 15
26. Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 14
26. Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 14
28. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 12
28. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 12
30. Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 1 11
31. Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 10
32. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 9
33. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 8
33. Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 1 8
33. Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
36. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 7
36. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 7
36. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 7
36. Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 7
36. Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 7
36. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 7
36. David Vedral GRYF z.s. CZE 1 7
36. Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2 7
36. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 2 7
45. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
45. Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE 2 6
47. Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 5
47. Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE 1 5
47. Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 5
47. Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 5

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů