KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 36
1. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 1 36
1. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 1 36
1. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 36
5. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 24
5. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 24
5. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 24
5. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 24
9. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 12
9. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
9. Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 12
9. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
9. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 12
9. Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 1 12
9. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 12
9. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 12
17. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 6
17. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
17. Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
17. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
17. Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 6
17. Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
17. Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 6
17. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
25. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
26. Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
26. Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 3
26. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3
26. Jakub Hradský Kobra Kladno CZE 1 3
26. Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE 1 3
26. Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 3
26. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
26. Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 3
26. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 3
26. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3
26. Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3
26. Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE 1 3
26. Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 3
26. Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 3
26. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 3
41. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 2
41. Pavla Borůvková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2
41. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2
41. Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2
41. David Vedral GRYF z.s. CZE 2
41. Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2
41. Aneta Zítková SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2
48. Adam Balcárek SKBU Hostivař CZE 1
48. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1
48. Marie Čadová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů