KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
967. Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 4 14 6 7 278
967. Viktor Ploch KK Litvínov CZE 4 2 5 278
153. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 8 3 13 3 2 273
154. Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 6 7 8 272
154. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 3 11 11 5 272
156. postup Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE 4 2 8 4 270
157. pokles Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 2 5 10 6 4 267
158. Ivana Dvořáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 7 2 6 3 264
159. Ondřej Blín GRYF z.s. CZE 4 11 15 8 263
160. René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 4 3 4 5 3 261
161. postup Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 5 2 6 4 254
162. pokles Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE 12 6 10 2 253
163. pokles Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 11 9 4 2 251
164. Václav Plecer st. TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 4 1 1 249
165. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 5 13 10 2 248
166. Milan Hájek Sport Relax CZE 4 4 7 5 8 247
167. Marcel Rebro NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 1 4 3 1 240
168. Firas Oukde SHOBU Academy CZE 3 5 10 3 2 239
168. Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 3 11 9 1 239
170. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 3 9 7 5 238
171. Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE 4 9 14 9 234
172. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 6 9 7 3 230
173. Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 8 3 3 1 228
173. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 2 13 11 7 228
173. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 9 9 3 228
176. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 4 12 7 4 227
177. Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 3 13 2 3 226
177. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 3 2 8 1 226
177. Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE 1 4 7 6 6 226
180. postup Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 2 4 4 6 6 225
180. pokles Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 1 7 8 2 225
182. pokles Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE 1 4 10 6 3 224
182. pokles Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 3 3 12 1 4 224
184. pokles Alena Platilová Sport Club Flair o.s. CZE 4 7 9 3 2 223
185. pokles Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 7 6 6 222
186. pokles Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE 3 6 8 1 1 221
187. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 6 6 6 3 1 220
188. Dorota Blechová SHOBU Academy CZE 2 1 8 10 2 218
189. Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 6 7 5 1 217
190. Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE 5 1 5 2 216
191. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 1 11 12 3 214
191. postup Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 11 5 2 214
191. pokles Hana Ulíková Sport Relax CZE 6 3 5 4 214
194. pokles Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 15 9 4 213
194. pokles Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 7 13 4 213
196. pokles Šimon Průcha Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 1 5 6 1 211
197. Miloslav Kabeš Karate Klub Ústí nad Labem CZE 4 5 4 2 210
197. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 3 6 5 210
199. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 3 8 4 1 209
200. Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 4 9 3 4 204

Stránka: 4/50
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix North Bohemia 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů