KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 32
2. Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
2. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
2. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 1 24
2. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
2. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 1 24
2. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
8. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 20
8. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 20
10. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 16
10. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 16
10. Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 16
10. Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 1 16
14. Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 12
15. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 10
16. Barbora Kerbelová Champions team - Chodov CZE 1 8
16. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
16. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
16. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
16. Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE 1 8
16. Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
22. Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
22. Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
22. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 4
22. Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 4
22. Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
22. Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
22. Armando Morales Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 4
22. Eliška Pokorná Champions team - Chodov CZE 2 4
22. Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
22. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
22. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 2 4
33. Jiří Endršt Champions team - Chodov CZE 1 2
33. Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
33. Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2
33. Anna Levová Narama Plzeň CZE 1 2
33. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
33. Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 2
33. Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů