KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 1 120
2. postup Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 2 1 1 100
3. pokles Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 1 4 96
4. postup Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 1 92
5. postup Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2 1 90
6. postup Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE 2 72
6. postup Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 2 2 72
6. postup Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 72
6. postup Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 2 72
6. postup Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 2 72
6. postup Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 72
6. postup Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 72
13. pokles Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 69
14. postup Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 1 61
15. pokles Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE 2 60
15. postup Alice-Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 3 60
15. postup Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
15. pokles Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 2 60
19. postup Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 53
20. pokles David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 48
20. postup Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 1 48
20. postup Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 48
20. postup Kateřina Štecová Champions team z.s. CZE 1 1 48
20. pokles Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 48
25. pokles Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 46
26. pokles Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 42
27. postup Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 40
27. postup Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 40
27. pokles Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 2 40
30. postup Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 39
31. postup Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 1 38
31. postup Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 38
33. postup Ha Do-Vinh TJ karate Třebíč CZE 1 37
33. postup Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 37
33. postup Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 37
33. postup Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE 1 37
37. postup Anastasia Bredikhina Karate Vision Praha CZE 1 1 36
37. postup Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 2 36
37. postup Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 36
37. pokles Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 36
37. postup Laura-Magdaléna Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
37. pokles David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 36
37. postup Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
37. postup Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 36
37. pokles Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 36
37. pokles Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
37. pokles Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
37. postup Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 36
37. pokles Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 36
37. pokles Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 1 36

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů