KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 3 4 1 204
2. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 3 1 190
3. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 4 1 168
4. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 5 1 1 165
5. Vít Masař Česká republika CZE 4 156
5. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 156
7. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 3 1 145
8. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 2 144
8. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 144
10. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 1 140
11. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 3 2 2 133
12. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 132
12. Matyáš Malý Česká republika CZE 2 2 132
14. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 1 1 131
15. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 2 128
16. Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 1 124
17. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 3 120
17. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 120
17. Dominik Kočandrle Česká republika CZE 3 120
17. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 120
17. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 120
22. Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 116
22. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 3 116
24. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 2 112
25. Adéla Šinerová Česká republika CZE 3 108
26. Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 2 1 105
27. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 104
28. Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 2 2 100
29. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 1 98
30. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 1 96
30. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 2 96
32. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 1 1 1 94
33. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 92
34. Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE 2 2 1 90
35. Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 88
35. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 88
37. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 3 1 1 87
38. Jakub Schánilec Česká republika CZE 6 1 1 86
39. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 2 84
39. Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE 2 84
39. Barbora Kerbelová Champions team - Chodov CZE 1 3 84
42. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 2 1 82
43. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 1 81
44. Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 1 1 1 80
44. Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 80
44. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 80
44. Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 80
44. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 80
49. Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 1 79
50. Gleb Eremenko Česká republika CZE 1 3 76

Stránka: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů