KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 48
1. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 1 48
3. Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 39
4. Marie Čadová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 37
5. Jakub Boublík SKC Louny CZE 1 36
5. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 36
5. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 36
5. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
5. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 1 36
5. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
5. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 36
5. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 1 36
5. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 36
5. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 36
5. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 36
5. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 36
5. Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 36
5. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 36
5. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
5. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
5. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 1 36
5. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 1 36
5. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 36
24. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 30
24. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 30
26. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 25
26. Kristýna Tesařová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 25
28. Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 24
28. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
28. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 24
28. Lukáš Jenker TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
28. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
28. Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE 1 24
28. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 24
28. Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
28. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 24
28. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
28. Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
28. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 24
28. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 2 24
28. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 24
28. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 24
28. Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
28. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 24
45. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 18
46. Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 15
46. Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 15
46. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 15
49. Adam Balcárek SKBU Hostivař CZE 1 13
49. Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE 1 13

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů