KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 2 144
2. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 2 1 126
3. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 2 121
4. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 3 108
4. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 108
4. Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 3 108
4. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 3 108
8. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 1 96
8. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 96
10. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 84
10. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 84
10. Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 84
10. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 84
10. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 84
15. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 1 81
16. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 2 1 77
17. Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 1 76
18. Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 1 73
19. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 2 72
19. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 72
19. Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 72
19. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 2 72
19. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 72
19. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
19. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
19. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 72
27. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3 1 1 69
28. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 5 1 66
29. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 2 1 63
30. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 1 2 60
30. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 60
30. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
30. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
30. Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE 2 1 60
35. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 54
36. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 51
37. Jiří Endršt Champions team - Chodov CZE 1 1 49
37. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 2 49
39. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 48
39. Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 1 1 48
39. Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 48
39. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 48
39. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 48
39. Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
39. Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE 2 48
39. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 48
39. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 2 48
39. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 1 48
39. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 48
50. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 1 1 46

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů