KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2786. postup Natálie Šperlová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2
2786. postup Adolf Štěpánek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
2786. postup Radka Štiková Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
2786. postup Rostislav Štryncl Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2
2786. postup Michal Štulpa SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
2786. postup Jan Tlustý SKM Bílina CZE 1 2
2786. postup Veronika Traganová SC Komura Kladno CZE 1 2
2786. postup František Trubelík Karate Klub Kyjov CZE 2
2786. postup Veronika Tučková Sport Relax CZE 1 2
2786. postup Filip Vaněček TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 2
2786. postup Lucie Váňová Masada Praha CZE 1 2
2786. postup Roman Vintonyak SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
2786. postup Stella Vondrová Karate Vision Praha CZE 1 2
2786. postup Daniel Vránek Shotokan karate club Louny CZE 1 2
2786. postup Adéla Vydrová Shotokan karate club Louny CZE 1 2
2786. postup Marek Vyskočil GRYF z.s. CZE 2
2786. postup Ondřej Vyšín TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2
2786. postup Jana Winiarská Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
2786. postup Filip Žídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 2
2786. postup Viktorie Žwanková SKK Budo Havířov CZE 2
4621. postup Eva Bečvářová Budó škola KK Písek CZE 1 1
4621. postup Jakub Červinka USK Slavia Liberec CZE 1 1
4621. postup Eliška Dostálová OREL jednota Letonice - oddíl karate CZE 1
4621. postup Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1
4621. postup Patrik Greif Ippon KK Rakovník CZE 1 1
4621. postup Pavla Hlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1
4621. postup Jaroslav Chobot KC Podbořany CZE 1 1
4621. postup Kristýna Jurkovičová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1
4621. postup Anna Kirchnerová Karate Vision Praha CZE 1
4621. postup Michal Kout TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1
4621. postup Štěpán Krejčík Karate Klub Kadaň CZE 1 1
4621. postup Tomáš Krnáč TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1
4621. postup Marie Laimarinová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1
4621. postup Ajda Lampe TJ KARATE Praha CZE 1
4621. postup Tereza Mokrášová SK Slavia Orlová CZE 1 1
4621. postup Jiří Mrázek USK Slavia Liberec CZE 1 1
4621. postup Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE 1
4621. postup Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1
4621. postup Tomáš Pešek Fight Club České Budějovice CZE 1
4621. postup Miroslav Rompotl Karate Klub Kadaň CZE 1 1
4621. postup Martina Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE 1 1
4621. postup Hynek Salač Champions team - Chodov CZE 1
4621. postup Jan Skoupil Karate Klub Kadaň CZE 1 1
4621. postup Martin Šturm SPORT UNION, z. s. CZE 1 1
4621. postup Marek Šturma SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1
4621. postup Vladislav Vávra Masada Praha CZE 1 1
4621. postup Radka Vejdovská Karate Klub Amfora Praha CZE 1 1
4621. postup Petr Veselý TARO KAN, z.s. CZE 1 1
4621. postup Kateřina Zenkerová Karate Vision Praha CZE 1 1

Stránka: 93/93
<< 90 |  91 |  92 | 93

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů