KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2787. postup Tereza Nosková Karate Klub Kyjov CZE 2
2787. postup Filip Novotný Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
2787. Marek Novotný SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2
2787. postup Jan Oharek Sokol karate Tišnov CZE 1 2
2787. postup Marek Oktávec KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
2787. postup Eliška Oravcová Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 2
2787. postup Martin Palušák USK Slavia Liberec CZE 1 2
2787. postup Marie Pasterňáková Vakado Kutná Hora CZE 1 2
2787. postup Ondřej Pavlík Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
2787. postup Matěj Perutka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
2787. postup Tomáš Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2
2787. postup Klára Pilařová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
2787. postup Viktor Pospíšil Ippon KK Rakovník CZE 1 2
2787. postup Albert Prachovský KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 2
2787. postup Matyáš Příhoda Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
2787. postup Jan Přikryl Baník Havířov CZE 1 2
2787. postup Ondřej Pustěovský Baník Havířov CZE 1 2
2787. postup Radek Rod CZE 1 2
2787. postup Lukáš Roman L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2
2787. postup Anna Sammartino SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
2787. postup Kristýna Sichová ŠSK karate Karviná CZE 2
2787. postup Jožka Simčák Vakado Kutná Hora CZE 1 2
2787. postup Denisa Sládková SKK Budo Havířov CZE 1 2
2787. postup David Smudek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
2787. postup Martin Snětivý USK Slavia Liberec CZE 1 2
2787. postup Michal Staněk Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2
2787. postup Ondřej Starý SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
2787. postup Jan Stolár Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
2787. postup Jan Strigač Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
2787. postup Michal Stroff Karate Vision Praha CZE 1 2
2787. postup Martin Studnička SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
2787. postup Klára Suchá SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
2787. postup Ondřej Suchý SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
2787. postup Markéta Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 2
2787. postup Pavel Surdyka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL 1 2
2787. postup Martin Svoboda KK Přelouč CZE 1 2
2787. David Svoboda Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 2
2787. postup Kristýna Sztachová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2
2787. postup Maxim Šatek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
2787. postup Igor Šefčík K3 CZE 1 2
2787. postup Matěj Šíma KK Litvínov CZE 2 2
2787. postup Miroslav Šimko Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
2787. postup Valerie Škutová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
2787. postup Kateřina Šoralová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
2787. postup Natálie Šperlová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2
2787. postup Adolf Štěpánek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
2787. postup Radka Štiková Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
2787. postup Rostislav Štryncl Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2
2787. postup Michal Štulpa SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
2787. postup Jan Tlustý SKM Bílina CZE 1 2

Stránka: 93/94
<< 90 |  91 |  92 | 93 |  94

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů