KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
15. postup Mikuláš Toman Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
15. postup Patrik Tomíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
15. postup Filip Tondr Sport Relax CZE 1 4
15. postup Fidel Torres TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
15. postup Kevin Tran Atara Ostrava CZE 1 4
15. postup Bao n Goc Tranová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
15. postup Matěj Trnka Ippon KK Rakovník CZE 1 4
15. postup Vlasta Turská TJ TŽ Třinec CZE 1 4
15. postup Tomáš Tvrz SK Karate Most CZE 1 4
15. postup Barbora Typltová Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
15. postup Leoš Ulrich Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
15. postup Alexey Ulyanin Red Dragon Team CZE 1 4
15. postup Jáchym Urban TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
15. postup Kateřina Urbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 4
15. postup Adam Uriáš Masada Praha CZE 1 4
15. postup Dimitrii Usaty SK Trial CZE 1 4
15. postup Aleš Vaculovič Karate Klub Kyjov CZE 1 4
15. postup Viola Vajrauchová TJ Karate Praha CZE 1 4
15. postup Martin Valdmann VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
15. postup Miroslav Válek SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
15. postup Kristýna Valenová Karate-Do Sokolov CZE 1 4
15. postup Aleš Valenta SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
15. postup Kristýna Valešová Kobra Kladno CZE 1 4
15. postup Zuzana Válková KTK Praha CZE 1 4
15. postup Lukáš Vaňatka Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
15. postup Vít Vančura Fight Club České Budějovice CZE 1 4
15. postup Narine Vasilyan TJ Karate Libčice CZE 1 4
15. postup Nela Vašková Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 4
15. postup Jiří Vávra SK Predátor Praha CZE 1 4
15. postup Andrea Vavrdová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
15. postup Hana Vayhelová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
15. postup Eva Venclová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
15. postup Radek Veselý SKM Bílina CZE 1 4
15. postup Rudolf Vik USK Slavia Liberec CZE 1 4
15. postup Anna Vildová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 4
15. postup Vojtěch Vilím SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
15. postup Michaela Vnentřáková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
15. postup Adam Vodenka TJ Slavoj Hloubětín CZE 1 4
15. postup Martin Vohánka KC Žatec CZE 1 4
15. postup Štěpánka Vojtášová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4
15. postup Aleš Vokál Ned Hockey Nymburk CZE 1 4
15. postup Šárka Vokounová KC Dragons Rosice CZE 1 4
15. postup Pavel Volf Karate Klub Klatovy CZE 1 4
15. postup Klára Vopatová Sport Relax CZE 1 4
15. postup Valérie Vosková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
15. postup Alena Votavová Vakado Kutná Hora CZE 1 4
15. postup Karolína Voženílková Red Dragon Team CZE 1 4
15. postup Jiří Vrabec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
15. postup Andrea Vyjdáková Karate klub Spektra Praha CZE 2 4
15. postup Klára Waltrová KMTŠ Náměšť na Hané CZE 1 4

Stránka: 80/88
<< 80 |  81 |  82 |  83 |  84 |  85 |  86 |  87 |  88

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů