KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2515. postup Eliška Hodovalová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
2515. postup Samuel Hoffman Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
2515. postup Hana Holá Gojukan Praha CZE 1 4
2515. postup Michaela Holásková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
2515. postup Jiří Holub SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
2515. postup Nela Holubová Sokol Nymburk CZE 1 4
2515. postup Martin Horák SŠKS Pardubice CZE 1 4
2515. postup Jan Horváth KK Bóďa Praha CZE 1 4
2515. postup Kateřina Hošková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
2515. pokles Karel Hovádek KASR ŽAMBERK CZE 1 4
2515. pokles Dan Hozák TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
2515. pokles Denisa Hrabětová SKC Sokol Vamberk CZE 1 4
2515. pokles Jan Hrbáč KC Žatec CZE 1 4
2515. pokles Tereza Hrdinová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
2515. pokles Jakub Hruboň Nippon Ludgeřovice CZE 1 4
2515. pokles Jiří Hůrka SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
2515. pokles Jan Hušek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
2515. pokles Zdeněk Hylmar KASR ŽAMBERK CZE 1 4
2515. pokles Tomáš Chalupa Glaverbel Teplice CZE 1 4
2515. pokles Lucie Charvátová KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 4
2515. pokles Prokop Chmelina MSKA Mohelnice CZE 1 4
2515. pokles Lenka Cholevová Ippon KK Rakovník CZE 1 4
2515. pokles Alexandra Chudáčková Jukl Karate Team CZE 1 4
2515. pokles Jiří Chýský TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 4
2515. pokles Tadeáš Ilnický Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
2515. pokles Daniel Issakov Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
2515. pokles Radim Jalůvka Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
2515. pokles Josef Janáček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
2515. pokles Martina Janecká Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 4
2515. pokles Jana Janíková Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
2515. pokles Vladislav Janků USK Slavia Liberec CZE 1 4
2515. pokles Hana Janová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
2515. pokles Libor Janů Sokol Šumperk CZE 2 4
2515. pokles Karolína Jasanská KARATEDO Němčice CZE 1 4
2515. pokles Martin Jasanský Shinzato Dojo Praha CZE 1 4
2515. pokles Kateřina Jechová Sokol Nymburk CZE 1 4
2515. pokles Jakub Jeřábek SKM Bílina CZE 1 4
2515. pokles Tereza Jíchová Sokol Blatná CZE 1 4
2515. pokles Radim Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
2515. pokles Borek Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
2515. pokles Pavel Jošt USK Slavia Liberec CZE 1 4
2515. pokles Jan Jukl KK Mironet Praha CZE 1 4
2515. pokles Petr Juza Sokol Tišnov CZE 1 4
2515. pokles Barbora Jůzová Sokol Tišnov CZE 2 4
2515. pokles Václav Kabourek Ippon KK Rakovník CZE 1 4
2515. pokles Tomáš Kadlíček Karate-do shotokan HiroTakeKo Hranice CZE 1 4
2515. pokles Tomáš Kadlíček Gojukan Praha CZE 1 4
2515. pokles Matyáš Kafka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
2515. pokles Antonín Kaiser Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
2515. pokles Lenka Kaiserová KK Litvínov CZE 1 4

Stránka: 80/95
<< 80 |  81 |  82 |  83 |  84 |  85 |  86 |  87 |  88 |  89 |  90

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů