KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
4188. postup Dominik Mňuk TJ Sokol Stěžery CZE 1 4
4188. postup Stanislav Modráček ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
4188. postup David Mocháň Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 4
4188. postup Milan Molnár SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 2 4
4188. postup Petr Mong SKM Bílina CZE 1 4
4188. postup Michaela Moravcová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
4188. postup Jan Moravec Sokol Nymburk CZE 1 4
4188. postup Tomáš Motloch KK Odry CZE 1 4
4188. postup Matouš Motyčka KCK Team CZE 1 4
4188. postup Tomáš Mrázek Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 4
4188. postup Dominik Mrština Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
4188. postup Petr Muladi Sokol Vítkovice CZE 1 4
4188. postup Aleš Müller KCK Team CZE 1 4
4188. postup Vladimír Mureso SVČ Domeček Brno CZE 2 4
4188. postup Vlasta Mykytynová SK Trial CZE 1 4
4188. postup Petr Nádvorník Karate Lions Pardubice CZE 1 4
4188. postup Nikola Naštická Glaverbel Teplice CZE 1 4
4188. postup Matyáš Navedla TJ Fulnek CZE 2 4
4188. postup Kateřina Nehybová SKBU Trutnov CZE 1 4
4188. postup Ondřej Němec SKK Shotokan Liberec CZE 1 4
4188. postup Tomáš Němec SKK Shotokan Liberec CZE 1 4
4188. postup Lucie Neuwirthová Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 4
4188. postup Tomáš Nguyen Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 4
4188. Jan Nguyen Sokol Nymburk CZE 1 4
4188. postup Barbora Nolová Sport Relax CZE 1 4
4188. postup Mariana Nosková SK Kamiwaza karate CZE 1 4
4188. postup Miroslav Novák Karate Klub Chodov CZE 1 4
4188. postup Jiří Novák SKBU Trutnov CZE 1 4
4188. postup Jindřich Novák Slavia TU Liberec CZE 1 4
4188. pokles Filip Novák Karate Vrchlabí CZE 1 4
4188. postup Adam Novák KESL RYU Shotokan CZE 1 4
4188. postup Denisa Nováková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 1 4
4188. postup Jiří Novota KK Bóďa Praha CZE 1 4
4188. postup Linda Novotná Sport Relax CZE 1 4
4188. postup Julie Novotná Karate-do Litomyšl CZE 1 4
4188. postup Petr Novotný VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
4188. postup Ondřej Novotný TJ Sokol Kostelec nad Orlicí CZE 1 4
4188. pokles Jan Novotný SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 1 4
4188. postup Michal Olah Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 4
4188. postup Tomáš Opluštil SK Global KC Brno CZE 1 4
4188. postup Alena Pačesová SKK Olomouc CZE 1 4
4188. postup Monika Palečková Karate Vrchlabí CZE 1 4
4188. postup Radovan Papež Fight Club České Budějovice CZE 1 4
4188. postup Miloš Pastelák Slovan Broumov CZE 1 4
4188. postup Jan Patera Sokol Nymburk CZE 1 4
4188. postup Matyáš Pavel SKK Shotokan Liberec CZE 1 4
4188. postup Alex Pavlov Kabu Praha CZE 1 4
4188. postup Roman Pavuk SKBU Trutnov CZE 1 4
4188. postup Marie Pazderková Baník Příbram CZE 1 4
4188. postup Vojtěch Pečenka Sokol Sadská CZE 1 4

Stránka: 80/90
<< 80 |  81 |  82 |  83 |  84 |  85 |  86 |  87 |  88 |  89 |  90

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů