KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2209. Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 6 9 21 11 4 512
2209. Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE 6 10 7 5 1 512
303. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 5 11 35 8 3 510
304. Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 6 7 16 4 2 507
304. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 5 8 6 5 1 507
306. Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE 7 5 12 3 2 506
307. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 6 10 26 3 2 505
308. Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 12 15 17 3 503
309. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 8 3 13 12 3 502
310. Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 9 4 16 9 4 501
311. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 8 12 3 4 500
312. Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE 8 7 9 5 1 499
312. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 4 8 13 8 4 499
314. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 7 5 17 10 2 495
315. Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 9 3 11 10 5 494
316. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 6 9 5 6 492
317. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 7 8 6 7 3 491
318. Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 7 6 8 4 1 489
318. Jan Fait TJ Karate Praha CZE 4 7 21 13 3 489
320. Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 5 9 8 14 6 488
320. Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 14 10 5 1 488
322. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 7 14 5 7 487
322. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 9 5 9 3 3 487
324. Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 7 5 13 16 3 486
325. Viktor Ploch KK Litvínov CZE 8 3 8 1 484
326. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 4 4 21 15 6 482
327. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 9 5 15 11 4 481
327. Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE 7 9 2 5 1 481
329. Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 7 7 8 8 2 480
330. Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE 6 4 13 3 6 473
331. Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 10 5 4 2 472
331. Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 4 7 17 9 4 472
331. Adam Sládeček VSK VŠB TU Ostrava CZE 11 9 15 1 472
334. Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 10 13 9 7 470
334. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 7 5 8 4 470
336. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 9 7 19 7 1 468
337. Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE 8 7 3 466
337. Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE 3 7 10 2 3 466
337. Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE 13 8 16 1 1 466
337. Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 6 12 20 7 466
341. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 2 8 14 11 1 464
341. Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 9 18 6 3 464
343. Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 6 6 11 11 4 461
343. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 6 11 13 10 6 461
345. Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE 12 3 4 1 458
346. Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 7 4 14 3 1 457
347. František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE 8 9 13 4 4 454
348. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 11 19 7 5 453
349. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 7 8 10 9 1 452
350. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 7 9 8 8 3 449

Stránka: 7/96
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 | 7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Generali Cup 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů