KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2973. Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE 6 4 13 3 6 473
302. Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 10 5 4 2 472
302. Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE 4 7 17 9 4 472
304. Jan Fait TJ Karate Praha CZE 4 7 20 12 3 471
304. David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 14 6 12 5 3 471
306. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 7 5 8 4 470
307. Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 7 12 16 4 2 469
308. Erika Mačátová KCK Team CZE 9 7 19 7 1 468
309. Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE 8 7 3 466
309. Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE 3 7 10 2 3 466
309. Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE 13 8 16 1 1 466
312. Jan Šrámek KCK Team CZE 5 9 18 6 3 464
313. Petr Sládek KESL RYU Shotokan CZE 6 11 13 10 6 461
314. Adam Sládeček VSK VŠB TU Ostrava CZE 11 9 14 1 460
315. Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 7 4 14 3 1 457
316. Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE 2 10 13 7 6 455
317. František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE 8 9 13 4 4 454
318. Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE 12 2 2 2 452
318. Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE 3 8 11 3 4 452
318. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 4 4 19 14 6 452
321. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo CZE 11 9 14 2 1 445
322. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE 6 12 23 11 7 444
323. Tereza Mikudová SC Flair CZE 6 11 25 8 441
324. Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 13 11 2 3 440
324. Pavel Urbanec KK Lichnice CZE 7 7 6 20 6 440
326. Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE 10 5 11 4 1 439
327. Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE 16 8 4 2 438
328. Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE 8 5 8 5 4 436
328. Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE 3 8 10 7 436
328. Aleš Vydra SKC Louny CZE 10 2 10 3 1 436
331. David Lukášek KESL RYU Shotokan CZE 14 13 17 3 1 432
332. Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE 8 7 10 2 431
333. Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE 7 4 7 4 1 429
333. Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 8 5 12 11 4 429
335. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 2 7 13 11 1 428
336. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 11 16 7 5 425
337. Václav Plecer Karate České Budějovice CZE 7 13 15 14 423
338. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 3 6 13 7 4 421
339. Silvestr Hirner Karate Havířov CZE 8 6 11 3 1 420
340. Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE 2 6 17 12 2 418
341. Filip Smutný KESL RYU Shotokan CZE 4 7 13 3 2 417
342. Ondřej Bednář Karate České Budějovice CZE 7 3 5 2 2 415
343. Radomír Domín Karate České Budějovice CZE 3 5 10 4 2 414
343. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 14 8 14 3 2 414
343. Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE 6 10 18 6 414
343. Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE 5 8 10 7 3 414
347. David Hološevyč SKP Karate Písek CZE 8 4 8 2 2 413
348. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 10 2 9 2 2 412
349. Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE 5 4 10 3 1 407
350. Julie Nováková Karate-do Litomyšl CZE 11 4 12 3 404

Stránka: 7/90
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 | 7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů