KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
4707. postup Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 12
4707. postup Jonáš Nepožitek Karate Silesia Opava CZE 1 1 12
4707. postup Marek Netík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
4707. postup Minh Thong Nguyen MASADA Praha CZE 2 1 12
4707. postup John Nguyen Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
4707. postup Josefína Nováková MASADA Praha CZE 1 12
4707. postup Monika Novická TARO KAN, z.s. CZE 1 12
4707. postup Karel Novotný Glaverbel Teplice CZE 2 12
4707. postup František Novotný Karate Vision Praha CZE 1 1 12
4707. postup Kristýna Nuderová USK Slavia Liberec CZE 1 1 12
4707. postup Ondřej Odložík TARO KAN, z.s. CZE 1 1 12
4707. postup Vladimír Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 12
4707. postup Tomáš Ondračka Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 12
4707. postup Ema Ostřížková VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 12
4707. postup Jan Oulehla Karate Velké Meziříčí CZE 1 1 12
4707. postup Josef Pacovský SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 12
4707. postup Adam Panocha Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 12
4707. postup Nikola Papučiková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 12
4707. postup Jan Paul TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
4707. postup Milan Pavlíček BUDO Plzeň z.s. CZE 1 1 12
4707. postup Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 12
4707. postup Adam Pexa Karate Vision Praha CZE 1 1 1 12
4707. postup Pavel Pilař Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
4707. postup Lukáš Plešek TJ Fulnek CZE 1 12
4707. postup Marek Podlešák Cobra Ryu Strakonice CZE 1 12
4707. postup Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4 12
4707. postup Jindřich Pospíšil TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 12
4707. postup Štěpánka Puchernová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 12
4707. postup Alena Punderová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
4707. postup Tomáš Rajchman Sportovní klub Karate Most CZE 1 12
4707. postup Tereza Rašková TJ Karate České Budějovice CZE 2 12
4707. postup Jana Ražná Karate Polička CZE 2 12
4707. postup Jiří Rezek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 12
4707. postup Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 12
4707. postup Nela Roswaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
4707. postup Oldřich Rubáš Slovan Ústí nad Labem CZE 2 12
4707. postup Vojtěch Satrapa KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 12
4707. postup Aneta Schrabalová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 12
4707. postup Eduard Schwarz VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 3 12
4707. postup Ivan Simandl KC Podbořany CZE 1 12
4707. postup Jan Sklenář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 12
4707. postup Tomáš Skořepa Sokol Nymburk CZE 1 2 12
4707. postup Hana Slezáčková Bushido Strakonice CZE 1 12
4707. postup Petr Slodičák Schick Ryu Praha CZE 1 1 12
4707. postup Marie Suchá KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 12
4707. postup Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 12
4707. postup Miroslav Surmař ŠSK karate Karviná CZE 1 1 12
4707. postup Kristýna Svobodová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 12
4707. postup Petr Szmek TJ TŽ Třinec CZE 1 12
4707. postup Barbora Šindelářová SKM Bílina CZE 1 12

Stránka: 66/100
<< 60 |  61 |  62 |  63 |  64 |  65 | 66 |  67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů