KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
4460. postup Miloš Ulrich Sport Úvaly CZE 1 1 9
3252. postup Martin Adamec L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 8
3252. postup Jan Aubus Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE 1 8
3252. pokles Martin Babák Česká republika CZE 1 8
3252. pokles Pavel Bakule Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
3252. pokles Tomáš Balík TJ karate Nové Hrady CZE 1 1 8
3252. pokles Kateřina Bálková Glaverbel Teplice CZE 1 8
3252. pokles Marek Balog KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
3252. pokles Dominik Banga Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 8
3252. pokles Gio Barbakaze Karate Vision Praha CZE 1 8
3252. pokles Jose Barreto SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
3252. pokles Tomáš Bednář Karate Silesia Opava CZE 1 8
3252. pokles David Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 8
3252. pokles Eliška Belohubá Karate Klub Klatovy CZE 1 8
3252. pokles Jakub Beneš Ippon KK Rakovník CZE 1 8
3252. pokles Kristýna Benešová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
3252. pokles David Beran Glaverbel Teplice CZE 1 1 8
3252. pokles Jan Blaho Schick Ryu Praha CZE 1 8
3252. pokles Caitlynn Bohuslávková Schick Ryu Praha CZE 1 1 8
3252. pokles Ivan Brabec Chotěboř CZE 1 8
3252. pokles Karel Braný SK Trial CZE 1 8
3252. pokles Michael Brejcha GRYF z.s. CZE 1 8
3252. pokles Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 8
3252. pokles Tomáš Březina Baník Havířov CZE 1 8
3252. pokles Martina Březinová Karate klub Odry, z.s. CZE 2 8
3252. pokles Filip Bubeník Champions team z.s. CZE 1 8
3252. pokles Adam Bugoš UPJŠ Košice SVK 1 8
3252. pokles Radim Bunček Karate Silesia Opava CZE 1 8
3252. pokles Jan Burdych Karate Klub Kadaň CZE 2 8
3252. pokles Adam Bystroň SKK Budo Havířov CZE 3 8
3252. pokles Ladislav Cibranský TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
3252. pokles František Cibulka Shotokan karate club Louny CZE 2 8
3252. pokles Nela Čerkovičová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
3252. pokles Jan Daněk TJ KARATE Praha CZE 2 8
3252. pokles Kristýna Daníčková KK Kladno CZE 1 8
3252. pokles Lukáš Dedouch Shikukai Praha CZE 1 8
3252. pokles Miroslav Dirda Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
3252. pokles Vlastislav Dobružský SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 8
3252. pokles Kristýna Dopaterová Sokol Nymburk CZE 1 8
3252. pokles Kristyna Dordyak TJ KARATE Praha CZE 1 8
3252. pokles František Drahoš Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
3252. pokles Klára Drhová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
3252. pokles Sára Dubovecká VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
3252. pokles Nikola Duchoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
3252. pokles Barbora Dušková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
3252. pokles Radek Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 8
3252. pokles Jakub Dvořák KK Kladno CZE 1 8
3252. pokles Tereza Dvořáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
3252. pokles Charlotte Edererová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 8
3252. pokles Klára Eichlerová T.J. Sokol Pardubice I. CZE 2 8

Stránka: 66/94
<< 60 |  61 |  62 |  63 |  64 |  65 | 66 |  67 |  68 |  69 |  70

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů