KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
573. Filip Nápravník SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 17
573. Tomáš Novotný TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 17
573. Robert Palička KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 17
573. Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 17
573. Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE 2 1 17
573. Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 17
573. Petr Slavík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 17
573. Nikita Vasin Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 2 17
573. Ondřej Žádný SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 17
2460. Felix Altenburg Kobra Kladno CZE 1 16
2460. Tomáš Back Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
2460. Helena Baiblová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3 16
2460. Tomáš Balko TJ karate Nové Hrady CZE 1 2 16
2460. Šimon Bařák Baník Havířov CZE 1 16
2460. Adéla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 16
2460. Kryštof Bejček Cobra Ryu Strakonice CZE 1 16
2460. David Beneš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 16
2460. Jan Bernhardt TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2 16
2460. Jakub Bernold Atara Ostrava CZE 1 16
2460. Denisa Bošanská TJ karate Nové Hrady CZE 1 16
2460. Helena Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
2460. Lukáš Brožek LOKO Mariánské Lázně CZE 1 16
2460. Tereza Brzáková Sport Relax CZE 1 1 16
2460. Pavel Bubeník Champions team - Chodov CZE 1 16
2460. Jan Cincibus TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 16
2460. Markéta Cváčková Kusengo Nový Jičín CZE 1 1 16
2460. Zdeněk Čada TJ Karate Praha CZE 1 16
2460. Anna Černá Sokol Šumperk CZE 1 1 16
2460. Patrik Černý TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 16
2460. Tomáš Červinka Tatran Prachatice CZE 1 16
2460. Anna Daová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 16
2460. postup Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 4 16
2460. postup Klára Dočková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
2460. postup Jiří Dolejší TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 16
2460. postup Antonín Douffek SKK Budo Havířov CZE 1 16
2460. postup Pavlína Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 16
2460. postup Jakub Exler KASR ŽAMBERK CZE 1 16
2460. postup Christina Fedotová Losmanová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 16
2460. postup Tomáš Fiala SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 16
2460. postup Eliška Fibichová GRYF z.s. CZE 1 1 16
2460. postup Tomáš Folwarczny TJ Karate Libčice CZE 1 16
2460. postup Jaroslav Frömel SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 16
2460. postup Pavlína Fuxová Masada Praha CZE 1 1 16
2460. postup Jana Gaňová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 16
2460. postup Jana Gazdová GRYF z.s. CZE 1 16
2460. postup Marek Ginter Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 16
2460. postup Adrian Grella Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 16
2460. postup Natálie Gruberová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
2460. postup Dušan Güttner Slovan Ústí nad Labem CZE 1 1 16
2460. postup Jan Haidinger TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 16

Stránka: 50/89
<< 50 |  51 |  52 |  53 |  54 |  55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů