KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2562. postup Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 6 13 12 5 2 678
202. postup Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 12 5 9 2 4 676
203. postup Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 9 5 12 7 1 674
204. pokles Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 14 7 13 3 4 671
205. pokles Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 10 10 12 4 1 668
206. pokles Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE 17 8 5 1 3 663
207. pokles Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 8 17 15 8 1 659
208. pokles Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE 13 10 15 1 658
209. pokles Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 6 11 15 4 654
209. pokles Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 12 6 15 5 2 654
211. pokles Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 12 19 9 6 652
212. pokles Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE 27 11 15 3 651
213. pokles Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 16 5 5 3 648
214. pokles Karolína Bobková Baník Havířov CZE 20 6 6 3 1 647
215. pokles Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 8 7 15 9 1 643
216. pokles Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 11 8 16 5 2 641
217. postup Hoan-Than Hung Fight Club České Budějovice CZE 9 7 8 2 3 637
218. pokles Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 9 7 10 4 2 636
218. pokles Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 4 12 17 2 7 636
220. pokles Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 5 14 18 10 4 631
221. pokles David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 9 6 15 4 2 628
222. pokles Lukáš Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 8 9 8 10 4 623
223. pokles Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 11 13 26 11 3 621
223. pokles Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 7 10 15 11 7 621
225. postup Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 11 5 10 11 6 619
226. pokles Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 15 4 8 3 2 609
227. pokles Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 13 19 12 2 1 606
228. pokles Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 14 10 15 4 600
229. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 8 19 15 8 599
230. pokles Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 9 6 13 5 4 596
230. pokles Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 13 4 5 2 1 596
232. pokles Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE 7 10 10 6 3 591
233. postup Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 18 9 20 9 1 590
234. pokles Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 9 12 10 10 587
235. pokles Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 7 8 13 3 3 586
235. pokles Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 13 5 13 1 1 586
237. pokles Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 8 8 9 3 5 584
238. pokles Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 7 10 12 5 4 582
238. pokles Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 11 7 7 3 2 582
240. postup Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 6 8 26 3 5 580
241. postup Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 10 4 12 2 1 578
241. pokles Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 6 13 15 13 1 578
243. pokles Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 7 13 25 12 2 576
244. pokles Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE 10 10 3 7 4 574
245. pokles Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 10 19 29 8 3 573
246. pokles Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 6 11 19 572
247. pokles Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE 5 11 12 9 1 569
248. pokles Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE 7 10 11 3 568
249. pokles Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 6 7 16 15 4 565
250. postup Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 7 7 21 10 2 563

Stránka: 5/94
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů