KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1542. Gabriela Štíchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 2 36
1542. Nella Šumková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 2 36
1542. Agáta Toušková Karate Vision Praha CZE 2 1 1 36
1542. Pavel Vácha Sport Relax CZE 2 1 36
1542. David Venigr Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 1 36
1542. Jan Vocel TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 36
1957. Lukáš Farkaš TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 35
1957. Michael Fousek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 1 1 35
1957. Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 5 1 35
1957. Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 4 35
1957. Tomáš Olžbut Fight Club České Budějovice CZE 1 2 3 35
1957. Michael Šlesingr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 35
1957. Petr Varyš TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 1 35
1964. Lucie Aidlpesová Shotokan karate club Louny CZE 1 1 1 3 34
1964. Leona Bidrmanová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 1 34
1964. Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 34
1964. Lucie Dračková Karate Silesia Opava CZE 1 1 2 34
1964. Filip Dufek Karate Klub Kyjov CZE 1 1 1 1 34
1964. Daniel Hnyk Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2 1 34
1964. Edita Holubová Karate Horažďovice CZE 1 2 2 34
1964. Martin Horváth KC Podbořany CZE 1 1 1 34
1964. Ondřej Jakubec Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 1 1 2 34
1964. Sabina Josková SC Karate Pardubice CZE 4 1 34
1964. Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE 3 2 34
1964. Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 3 34
1964. Karolína Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 1 34
1964. Kristián Lecián M. M. Ryu Ostrava CZE 1 1 1 34
1964. Tibor Malinský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 34
1964. Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 1 1 34
1964. Klára Nováková Kusengo Nový Jičín CZE 1 4 34
1964. Lucie Palkovská TJ TŽ Třinec CZE 1 1 2 34
1964. Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 34
1964. Petra Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 1 1 34
1964. Daniel Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 1 34
1964. Petr Svatek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 3 34
1964. Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 3 34
1964. Eliška Trakalová USK Slavia Liberec CZE 1 1 2 1 34
1964. Michael Weinbrenner L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 3 1 34
1989. Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2 3 33
1989. Filip Havránek SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 33
1989. David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE 1 5 1 33
1989. Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 1 1 33
1989. Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 4 1 1 33
1989. Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 4 5 33
1989. František Sedlák Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 2 2 1 33
1989. Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 1 33
1989. Veronika Zedníková SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 33
1989. Hana Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 1 1 1 33
1999. Anna Bandyová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 32
1999. Tadeáš Baranovský Sport Relax CZE 1 1 32

Stránka: 40/93
<< 40 |  41 |  42 |  43 |  44 |  45 |  46 |  47 |  48 |  49 |  50

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů