KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
3258. David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE 1 5 1 33
3258. Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 1 1 33
3258. Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 4 1 1 33
3258. Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 33
3258. Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 4 5 33
3258. František Sedlák Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 2 2 1 33
3258. Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 1 33
3258. Veronika Zedníková SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 33
3258. Hana Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 1 1 1 33
1960. Anna Bandyová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 32
1960. Antonín Bauer Sokol karate Tišnov CZE 1 3 32
1960. Radek Belička SKK Budo Havířov CZE 3 32
1960. Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE 3 1 32
1960. Matyáš Brož SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 32
1960. Terezie Částková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 32
1960. Matouš Demko Red Dragon Team CZE 1 1 32
1960. Matyáš Dufek SK Trial CZE 1 1 32
1960. Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 1 32
1960. Adéla Dušková Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE 1 1 32
1960. Martina Fantová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 32
1960. Jan Fiala SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 32
1960. Filip Flajšinger GRYF z.s. CZE 1 1 4 32
1960. Martin Gaube Shotokan karate club Louny CZE 1 1 2 3 32
1960. Jana Gazdová GRYF z.s. CZE 2 32
1960. Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE 1 3 32
1960. Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 2 1 32
1960. Jan Hanzalík KK Kladno CZE 2 2 1 32
1960. Adéla Havelková Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 3 32
1960. David Hons Chotěboř CZE 1 1 32
1960. Aleš Hrách Kobra Kladno CZE 3 1 32
1960. Martin Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 2 32
1960. Barbora Chaloupková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 32
1960. Daniel Jáchym Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 1 32
1960. Tereza Juřicová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 3 2 32
1960. Tina Kavánová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 32
1960. Jiří Kejklíček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 32
1960. Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 3 1 1 32
1960. Mathias Kliment Karate Vision Praha CZE 1 1 1 32
1960. Adam Klouda TJ karate Třebíč CZE 1 2 32
1960. postup Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 5 32
1960. pokles Jakub Kolář KC Dragons Rosice CZE 2 32
1960. Marek Kolomazník Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 32
1960. Dana Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 32
1960. postup Karin Košíková Sport Relax CZE 1 6 32
1960. pokles Martina Košíková Sport Relax CZE 1 1 1 1 1 32
1960. Martin Košut Karate Velké Meziříčí CZE 2 1 32
1960. Jiří Krejcar SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 1 32
1960. Robert Kříž TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 32
1960. Štěpán Kubeček Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 32
1960. Rostislav Kuthan Jukl Karate Team CZE 1 4 32

Stránka: 40/92
<< 40 |  41 |  42 |  43 |  44 |  45 |  46 |  47 |  48 |  49 |  50

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů