KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
3963. Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 2 2 31
3963. Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE 1 3 1 31
3963. David Ryvol USK Slavia Liberec CZE 2 1 1 31
3963. Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 31
3963. Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE 1 1 2 1 31
3963. Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 1 1 31
3963. Jan Vavera SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 31
3963. Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE 1 4 1 31
1959. Nikita Baranovský Karate Vision Praha CZE 1 1 2 30
1959. Anna Bartošová GRYF z.s. CZE 2 1 30
1959. Tomáš Blažek CZE 1 1 2 2 30
1959. Petr Borgula SK Tommi Praha CZE 1 1 1 3 30
1959. Simona Černá Karate Kolín CZE 3 6 30
1959. Ondřej Černý Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2 2 30
1959. Radim Drška TJ TŽ Třinec CZE 1 4 30
1959. Anna Dudová SKP karate Písek CZE 1 1 30
1959. Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE 2 2 30
1959. Tomáš Holek USK Slavia Liberec CZE 1 3 1 30
1959. Martin Horák TJ Fulnek CZE 2 3 30
1959. Dalibor Janošec Nippon Ludgeřovice CZE 1 5 1 30
1959. Martin Ječný Karate Vision Praha CZE 1 2 1 30
1959. Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 1 30
1959. Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 2 2 2 30
1959. Ondřej Misar TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 30
1959. Miroslav Mlčoch Karate Klub Kyjov CZE 1 1 1 30
1959. Anna Nosálková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 1 30
1959. Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE 1 1 2 1 30
1959. Klára Procházková USK Slavia Liberec CZE 1 1 2 30
1959. Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 4 1 30
1959. Tomáš Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 1 30
1959. Klára Stratilová Sport Relax CZE 2 3 30
1959. Marek Suchý TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 30
1959. Kateřina Šmajclová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 30
1959. Milan Šoltys SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 2 2 30
1959. Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE 2 3 30
1959. Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 2 30
1959. Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 3 1 30
1959. Dan Vyhlídal Sokol Nymburk CZE 1 1 1 1 30
1959. Veronika Zedníková SKK Budo Havířov CZE 1 1 30
1990. Martin Gaube SKC Louny CZE 1 1 2 2 29
1990. Hung Hoang Ngoc Slovan Ústí nad Labem CZE 1 3 1 29
1990. Antonín Horad Karate Vision Praha CZE 2 1 3 29
1990. Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 29
1990. Aneta Kubešová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 1 29
1990. Amálie Malečková Karate Panthers Český Krumlov CZE 4 1 29
1990. Vojtěch Novák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 1 29
1990. Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE 4 3 29
1990. Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 2 29
1990. Eva Tušová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 1 29
1990. Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE 2 2 1 1 29

Stránka: 40/89
<< 40 |  41 |  42 |  43 |  44 |  45 |  46 |  47 |  48 |  49 |  50

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů