KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1556. Kateřina Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 1 64
1556. Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE 4 5 64
1453. Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 1 1 63
1453. Laura Humlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4 1 63
1453. Václav Modřínek Kubala TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 63
1453. Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 3 2 63
1453. Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE 2 6 1 2 63
1453. Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE 1 5 1 1 63
1459. Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 4 62
1459. Hana Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 4 4 62
1459. Lukáš Fetr SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 1 62
1459. Lukáš Hejma SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 3 1 62
1459. Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 5 1 62
1459. Veronika Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 1 62
1459. Marek Chovančík NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 4 1 62
1459. Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 1 62
1459. Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 7 62
1459. Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE 4 4 1 62
1459. Marek Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 1 1 62
1459. Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE 1 2 4 62
1459. Jiří Pelnář BUDO Plzeň z.s. CZE 2 1 4 1 62
1459. Andrey Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 2 2 62
1459. Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 4 62
1459. Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 8 62
1459. Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 4 3 62
1459. Jakub Záboj L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 3 2 62
1459. Aneta Zárubová TJ KARATE Praha CZE 2 2 1 62
1478. Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE 2 1 2 1 1 61
1478. Jana Boháčová Sport Relax CZE 2 1 2 2 1 61
1478. Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 2 6 1 61
1478. Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 4 1 61
1478. Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 4 1 2 61
1478. Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 4 7 61
1478. Amálie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 1 3 1 61
1478. Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 4 5 61
1478. Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE 2 3 5 2 61
1478. Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 1 61
1478. Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 3 3 61
1478. Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE 3 4 4 61
1478. Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 3 2 61
1491. Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 2 1 2 60
1491. Miroslav Bílý Karate klub Odry, z.s. CZE 1 2 2 1 1 60
1491. Jindřich Bukovský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 3 1 60
1491. Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE 2 3 2 2 60
1491. Kateřina Dostálová Karate Klub Kyjov CZE 1 1 1 1 60
1491. Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 3 2 60
1491. Jan Hoffmann SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 2 1 60
1491. Jiří Jirásek Shodokan Sokolov CZE 1 1 60
1491. Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE 2 1 1 60
1491. Eva Kolocová USK Slavia Liberec CZE 1 1 2 60

Stránka: 30/93
<< 30 |  31 |  32 |  33 |  34 |  35 |  36 |  37 |  38 |  39 |  40

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů