KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2214. postup Michael Weinbrenner L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 3 1 34
1902. postup Filip Havránek SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 33
1902. postup David Kaňka SPORT UNION, z. s. CZE 1 5 1 33
1902. postup Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 1 1 33
1902. postup Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 4 1 1 33
1902. postup Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 33
1902. postup Aneta Le Champions team - Chodov CZE 1 2 3 33
1902. postup Petr Paulus TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 1 33
1902. postup Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 4 5 33
1902. postup František Sedlák Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 2 2 1 33
1902. postup Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 1 33
1902. postup Veronika Zedníková SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 33
1902. postup Hana Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 1 1 1 33
1914. postup Petra Andršová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 32
1914. postup Anna Bandyová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 32
1914. postup Antonín Bauer Sokol karate Tišnov CZE 1 3 32
1914. postup Radek Belička SKK Budo Havířov CZE 3 32
1914. postup Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE 3 1 32
1914. postup Matyáš Brož SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 32
1914. pokles Matouš Demko Red Dragon Team CZE 1 1 32
1914. pokles Matyáš Dufek SK Trial CZE 1 1 32
1914. pokles Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 1 32
1914. pokles Martina Fantová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 32
1914. postup Andrea Fialová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 32
1914. pokles Filip Flajšinger GRYF z.s. CZE 1 1 4 32
1914. pokles Martin Gaube Shotokan karate club Louny CZE 1 1 2 3 32
1914. pokles Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE 1 3 32
1914. pokles Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 2 1 32
1914. pokles Jan Hanzalík KK Kladno CZE 2 2 1 32
1914. pokles Adéla Havelková Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 3 32
1914. pokles David Hons Chotěboř CZE 1 1 32
1914. pokles Aleš Hrách Kobra Kladno CZE 3 1 32
1914. pokles Martin Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 2 32
1914. pokles Barbora Chaloupková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 32
1914. pokles Daniel Jáchym KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 1 1 1 32
1914. pokles Veronika Jelínková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 32
1914. pokles Tina Kavánová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 1 1 32
1914. pokles Jiří Kejklíček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 32
1914. pokles Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 3 1 1 32
1914. pokles Mathias Kliment Karate Vision Praha CZE 1 1 1 32
1914. pokles Adam Klouda TJ karate Třebíč CZE 1 2 32
1914. pokles Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 5 32
1914. pokles Marek Kolomazník Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 32
1914. pokles Dana Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 32
1914. pokles Karin Košíková Sport Relax CZE 1 6 32
1914. pokles Martina Košíková Sport Relax CZE 1 1 1 1 1 32
1914. pokles Martin Košut Karate Velké Meziříčí CZE 2 1 32
1914. pokles Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 32
1914. pokles Jiří Krejcar SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 1 32
1914. pokles Robert Kříž TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 32

Stránka: 39/90
<< 30 |  31 |  32 |  33 |  34 |  35 |  36 |  37 |  38 | 39 |  40

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů