KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
2610. Andrea Stuchlíková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 37
2610. Jakub Torák USK Slavia Liberec CZE 2 1 1 3 37
2610. Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE 1 5 1 37
2610. Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 4 1 1 37
1905. Marek Bábek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2 36
1905. Jan Bartík Fight Club České Budějovice CZE 1 2 36
1905. Lenka Bursíková SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
1905. Tadeáš Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 1 36
1905. Prokop Černý Ippon KK Rakovník CZE 2 1 1 36
1905. Andreas Dzikos USK Slavia Liberec CZE 5 36
1905. Viliam Gago Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 2 2 36
1905. Filip Havlík Sport Relax CZE 2 2 36
1905. Josef Holas Sokol Nymburk CZE 3 3 36
1905. Lucie Holoubková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 36
1905. Adéla Hrajnohová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2 36
1905. Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 1 36
1905. Zdeněk Hromek ŠSK karate Karviná CZE 1 2 1 36
1905. Michaela Hrušková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 36
1905. Veronika Hušková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 36
1905. Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3 1 36
1905. Daniel Janata Sport Relax CZE 1 1 1 36
1905. David Kadrmas Karate Vision Praha CZE 1 1 36
1905. Veronika Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE 2 2 2 36
1905. Jan Kočvara SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 36
1905. Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 36
1905. Jan Kopsa Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 3 36
1905. Nela Kordíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 1 36
1905. Barbora Kristová Karate Klub Kyjov CZE 1 1 1 36
1905. Natálie Kroupová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 2 36
1905. Jan Maliarik Sport Relax CZE 1 1 1 36
1905. Simona Miklíková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 3 2 36
1905. Tomáš Moravec TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 2 36
1905. Jana Nováková Karate Klub Chodov CZE 2 1 36
1905. Jana Pavlíková KC Dragons Rosice CZE 3 2 36
1905. Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 4 1 36
1905. Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 2 4 36
1905. Pavel Pytel TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 2 36
1905. Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 1 36
1905. Jana Rálišová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 2 1 36
1905. Jiří Ruibar MSKA Krmelín CZE 1 2 1 36
1905. Anežka Ruthová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 1 36
1905. Martina Salvová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 2 1 36
1905. Petra Skalníková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4 36
1905. Lucie Slodičáková Schick Ryu Praha CZE 3 1 36
1905. Ondřej Sniegoň SKK Budo Havířov CZE 3 1 36
1905. Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 36
1905. Antonín Sus TJ KARATE Praha CZE 1 3 1 1 36
1905. Veronika Svátková Sokol Nymburk CZE 1 2 2 36
1905. Zuzana Šimáčková TJ Kdyně CZE 2 2 36
1905. Jan Štěrbík Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 36

Stránka: 39/93
<< 30 |  31 |  32 |  33 |  34 |  35 |  36 |  37 |  38 | 39 |  40

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů