KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
3679. Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE 7 4 2 121
3679. Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 1 10 1 121
953. Lenka Bourová GRYF z.s. CZE 1 2 4 120
953. Jakub Elznic KK Kladno CZE 2 4 4 3 120
953. Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE 1 6 1 3 1 120
953. Adam Havrda TJ KARATE Praha CZE 5 120
953. Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 2 3 6 1 120
953. Dan Kadlec TJ Karate České Budějovice CZE 1 6 2 120
953. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 8 4 120
953. Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 3 5 1 120
953. Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 6 2 5 120
953. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 4 1 1 120
953. Adam Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 2 3 2 1 120
953. Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 3 120
965. Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE 1 6 5 2 119
965. Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 6 5 5 119
965. Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 4 4 1 119
965. Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 9 6 4 119
965. Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE 2 2 2 1 2 119
965. Michaela Miglová Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 5 4 119
965. Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE 2 4 1 2 119
965. Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 3 4 2 3 119
965. Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 6 6 5 119
974. Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 3 2 15 118
974. Olga Bílkovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 4 2 1 118
974. Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE 3 3 1 118
974. Jan Drobeček Sport Relax CZE 3 3 5 2 1 118
974. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 8 4 1 118
974. Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 9 1 1 118
974. Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 6 2 2 118
974. Lucie Kadlecová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 4 5 118
974. Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 2 2 5 3 118
974. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8 2 1 118
974. Nikola Meisnerová Sport Relax CZE 5 1 8 118
974. Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 4 5 1 118
974. David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 7 7 4 118
974. David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 3 2 3 1 118
988. Ladislav Čížek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 7 5 3 116
988. Jan Kalamen SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 4 116
988. Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 3 4 3 2 116
988. Marton Lozsi SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2 2 116
988. Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE 1 9 2 1 116
988. Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE 3 4 1 116
988. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8 6 2 116
988. Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE 2 1 5 116
988. Mojmír Turek Karate Kolín CZE 7 3 8 116
997. Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 3 1 2 115
997. Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 3 5 2 115
997. Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE 3 7 3 1 115
1000. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 1 3 6 114

Stránka: 20/93
<< 20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 |  26 |  27 |  28 |  29 |  30

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů