KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN 24 4 6 1 7450
2. Luca Valdesi Itálie ITA 23 4 2 6696
3. Sandy Scordo Francie FRA 9 9 8 2 4616
4. Vu Duck Minh Dack Francie FRA 8 5 17 2 1 4191
5. Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 65 26 23 3 3687
6. Hoang Ngan Nguyen Vietnam VIE 8 5 3504
7. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 34 4 6 1 3352
8. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 69 14 28 2 1 3094
9. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 53 18 18 3 1 2938
10. Sara Battaglia Itálie ITA 4 3 9 8 1 2881
11. Yaiza Martin Abello Španělsko ESP 7 2 6 1 2820
12. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 58 24 23 8 7 2667
13. Mirna Šenjug Chorvatsko CRO 8 6 5 1 2532
14. Matteo Tamborlani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 39 20 27 14 8 2306
15. Rika Usami Japonsko JPN 8 1 2180
16. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 54 16 33 7 5 2140
17. Peggy De Block SKIF Belgium BEL 3 1 1 2100
17. Kiyou Shimizu Japonsko JPN 6 2100
19. Maria Valeriya Dimitrova Dominikánská republika DOM 5 2 2 1 2060
20. Lars Henriksen SKIF Denmark DEN 3 1 1900
21. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 42 11 24 7 1 1890
22. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 29 34 32 7 7 1886
23. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 28 27 43 9 3 1883
24. Sabina Křížová Karate team Bohunice z.s. CZE 38 23 24 16 3 1867
25. Kazuhiko Sakakibara SKIF Japan JPN 3 1800
26. Ryo Kiyuna Japonsko JPN 4 1 3 1760
27. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 32 14 22 7 4 1758
28. Viviana Bottaro Itálie ITA 5 3 5 3 1 1757
29. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 17 30 39 9 3 1746
30. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 18 28 37 16 1 1739
31. Patricie Klapalová Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE 53 12 14 3 1720
32. Damián Hugo Quintero Capdevila Španělsko ESP 5 3 1 1 1710
33. Yohana Sanchez Venezuela VEN 3 3 5 1 2 1675
34. Jindřich Pilmann KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 28 14 16 4 1674
35. Terryana D Onofrio Itálie ITA 3 3 3 1644
36. Sarah Assem Aly Sayed Aly Egypt EGY 4 1 8 1 1 1641
37. Ali Sofuoglu Turecko TUR 3 3 2 1 1627
38. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 30 15 21 5 1620
39. Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 21 11 7 3 2 1558
40. Nikola Jůzová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 27 16 27 8 2 1538
41. Filip Vít SHOBU Academy CZE 30 18 18 8 6 1510
42. Mustafa Ibrahim Egypt EGY 3 1 1 1 1 1459
43. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 17 13 37 17 6 1425
44. Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 25 10 17 7 1 1413
45. Akihiro Kaneko SKIF Japan JPN 2 1 1400
46. Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK 13 6 15 1 3 1381
47. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 17 3 11 2 1 1371
48. Jakub Tesárek Česká republika CZE 14 9 10 2 1 1325
49. Rimi Kajikawa Japonsko JPN 3 4 1 1320
49. Margarita Morata Španělsko ESP 4 1 1 1320

Stránka: 1/126
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix Hradec Králové 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů