KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN 26 4 7 1 8210
2. Luca Valdesi Itálie ITA 26 6 2 7716
3. Sandy Scordo Francie FRA 10 9 8 2 4916
4. Vu Duck Minh Dack Francie FRA 8 5 17 2 1 4191
5. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 64 22 23 3 3539
6. Hoang Ngan Nguyen Vietnam VIE 8 5 3504
7. Sara Battaglia Itálie ITA 4 4 10 8 1 3381
8. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 34 4 6 1 3352
9. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 69 14 28 2 1 3094
10. Yaiza Martin Abello Španělsko ESP 7 2 6 1 2820
11. Rika Usami Japonsko JPN 9 1 2780
12. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 49 19 22 3 1 2772
13. Mirna Šenjug Chorvatsko CRO 8 7 6 1 2652
14. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 58 23 21 4 4 2575
15. Maria Valeriya Dimitrova Dominikánská republika DOM 5 2 3 1 2260
16. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 36 20 27 14 8 2174
17. Peggy De Block SKIF Belgium BEL 3 1 1 2100
17. Kiyou Shimizu Japonsko JPN 6 2100
19. Viviana Bottaro Itálie ITA 6 3 5 3 1 2057
20. Damián Hugo Quintero Capdevila Španělsko ESP 6 3 1 1 2010
21. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 52 15 31 5 4 1998
22. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 30 36 34 7 7 1928
23. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 44 12 25 7 1 1920
24. Lars Henriksen SKIF Denmark DEN 3 1 1900
25. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 28 27 43 9 3 1883
26. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 34 15 19 4 1858
27. Sarah Assem Aly Sayed Aly Egypt EGY 4 1 9 1 1 1841
28. Kazuhiko Sakakibara SKIF Japan JPN 3 1800
29. Sabina Křížová Karate Team Bohunice CZE 33 23 24 15 3 1774
30. Ryo Kiyuna Japonsko JPN 4 1 3 1760
31. Yohana Sanchez Venezuela VEN 3 4 5 1 2 1755
32. Patricie Klapalová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 55 12 15 3 1742
33. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 18 28 36 14 1 1711
34. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 16 28 39 9 3 1662
35. Terryana D Onofrio Itálie ITA 3 3 3 1644
36. Ali Sofuoglu Turecko TUR 3 3 2 1 1627
37. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 30 15 21 5 1620
38. Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 23 12 7 3 2 1594
39. Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE 16 10 13 2 1 1575
40. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 27 16 27 8 2 1538
41. Eimi Kurita USA USA 2 3 4 1 1535
42. Lucio Maurino Itálie ITA 2 6 10 1 1 1523
43. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 27 14 19 7 4 1510
43. Filip Vít SHOBU Academy CZE 30 18 18 8 6 1510
45. Mustafa Ibrahim Egypt EGY 3 1 1 1 1 1459
46. Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 25 10 17 7 1 1413
47. Akihiro Kaneko SKIF Japan JPN 2 1 1400
48. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 18 13 34 17 5 1393
49. Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK 13 6 15 1 3 1381
50. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 17 3 11 2 1 1371

Stránka: 1/123
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2020 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů