KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN 26 4 7 1 8210
2. Luca Valdesi Itálie ITA 26 6 2 7716
3. Sandy Scordo Francie FRA 10 9 8 2 4916
4. Vu Duck Minh Dack Francie FRA 8 5 17 2 1 4191
5. Hoang Ngan Nguyen Vietnam VIE 8 5 3504
6. Sara Battaglia Itálie ITA 4 4 10 8 1 3381
7. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 34 4 6 1 3352
8. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 61 19 23 3 3351
9. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 67 14 28 2 1 3022
10. Yaiza Martin Abello Španělsko ESP 7 2 6 1 2820
11. Rika Usami Japonsko JPN 9 1 2780
12. Mirna Šenjug Chorvatsko CRO 8 7 6 1 2652
13. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 45 19 22 3 1 2616
14. Maria Valeriya Dimitrova Dominikánská republika DOM 5 2 3 1 2260
15. Kiyou Shimizu Japonsko JPN 6 2100
16. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 55 19 17 2 3 2083
17. Viviana Bottaro Itálie ITA 6 3 5 3 1 2057
18. Damián Hugo Quintero Capdevila Španělsko ESP 6 3 1 1 2010
19. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 30 36 34 7 7 1928
20. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 44 12 25 7 1 1920
21. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 28 27 43 9 3 1883
22. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 34 15 19 4 1858
23. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 30 17 25 14 8 1850
24. Sarah Assem Aly Sayed Aly Egypt EGY 4 1 9 1 1 1841
25. Ryo Kiyuna Japonsko JPN 4 1 3 1760
26. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 46 13 28 5 1 1755
26. Yohana Sanchez Venezuela VEN 3 4 5 1 2 1755
28. Patricie Klapalová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 55 12 15 3 1742
29. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 18 28 32 14 1 1659
30. Terryana D Onofrio Itálie ITA 3 3 3 1644
31. Ali Sofuoglu Turecko TUR 3 3 2 1 1627
32. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 30 15 21 5 1620
33. Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 23 12 7 3 2 1594
34. Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE 16 10 13 2 1 1575
35. Eimi Kurita USA USA 2 3 4 1 1535
36. Lucio Maurino Itálie ITA 2 6 10 1 1 1523
37. Filip Vít SHOBU Academy CZE 30 18 18 8 6 1510
38. Mustafa Ibrahim Egypt EGY 3 1 1 1 1 1459
39. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 27 13 26 7 2 1436
40. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 13 24 35 9 3 1422
41. Karel Imríšek Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 25 10 17 7 1 1413
42. Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE 29 22 24 15 3 1410
43. Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK 13 6 15 1 3 1381
44. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 17 3 11 2 1 1371
45. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 25 13 14 7 4 1346
46. Rimi Kajikawa Japonsko JPN 3 4 1 1320
46. Margarita Morata Španělsko ESP 4 1 1 1320
48. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 18 11 31 16 5 1307
49. Matěj Urík Slovensko SVK 11 5 8 5 1306
50. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 28 9 12 3 3 1299

Stránka: 1/104
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů