KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN 26 4 7 1 8210
2. Luca Valdesi Itálie ITA 26 6 2 7716
3. Sandy Scordo Francie FRA 10 9 8 2 4916
4. Vu Duck Minh Dack Francie FRA 8 5 17 2 1 4191
5. Hoang Ngan Nguyen Vietnam VIE 8 5 3504
6. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 64 20 23 3 3483
7. Sara Battaglia Itálie ITA 4 4 10 8 1 3381
8. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 34 4 6 1 3352
9. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 69 14 28 2 1 3094
10. Yaiza Martin Abello Španělsko ESP 7 2 6 1 2820
11. Rika Usami Japonsko JPN 9 1 2780
12. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 46 19 22 3 1 2652
12. Mirna Šenjug Chorvatsko CRO 8 7 6 1 2652
14. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 56 22 20 2 3 2479
15. Maria Valeriya Dimitrova Dominikánská republika DOM 5 2 3 1 2260
16. Peggy De Block SKIF Belgium BEL 3 1 1 2100
16. Kiyou Shimizu Japonsko JPN 6 2100
18. Viviana Bottaro Itálie ITA 6 3 5 3 1 2057
19. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 33 19 26 14 8 2018
20. Damián Hugo Quintero Capdevila Španělsko ESP 6 3 1 1 2010
21. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 30 36 34 7 7 1928
22. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 44 12 25 7 1 1920
23. Lars Henriksen SKIF Denmark DEN 3 1 1900
24. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 28 27 43 9 3 1883
25. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 48 14 30 5 3 1858
25. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 34 15 19 4 1858
27. Sarah Assem Aly Sayed Aly Egypt EGY 4 1 9 1 1 1841
28. Kazuhiko Sakakibara SKIF Japan JPN 3 1800
29. Ryo Kiyuna Japonsko JPN 4 1 3 1760
30. Yohana Sanchez Venezuela VEN 3 4 5 1 2 1755
31. Patricie Klapalová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 55 12 15 3 1742
32. Sabina Křížová SKIF Czech Republic CZE 31 22 24 15 3 1734
33. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 18 28 34 14 1 1683
34. Terryana D Onofrio Itálie ITA 3 3 3 1644
35. Ali Sofuoglu Turecko TUR 3 3 2 1 1627
36. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 30 15 21 5 1620
37. Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 23 12 7 3 2 1594
38. Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE 16 10 13 2 1 1575
39. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 14 26 38 9 3 1542
40. Eimi Kurita USA USA 2 3 4 1 1535
41. Lucio Maurino Itálie ITA 2 6 10 1 1 1523
42. Filip Vít SHOBU Academy CZE 30 18 18 8 6 1510
43. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 27 15 27 7 2 1498
44. Mustafa Ibrahim Egypt EGY 3 1 1 1 1 1459
45. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 26 14 16 7 4 1430
46. Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 25 10 17 7 1 1413
47. Akihiro Kaneko SKIF Japan JPN 2 1 1400
48. Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK 13 6 15 1 3 1381
49. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 17 3 11 2 1 1371
50. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 18 12 32 17 5 1349

Stránka: 1/117
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů