KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 33 8 6 2 1 1726
2. Petra Nová Karate Vision Praha CZE 8 3 2 1 1066
3. Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 15 15 4 1028
4. Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE 6 8 6 3 1014
5. Barbora Bosnyaková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6 10 1 726
6. Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 17 5 6 4 1 714
7. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 12 2 1 1 688
8. Anežka Kotěrová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 11 14 11 2 3 669
9. Hana Vašíčková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 10 11 22 11 3 517
10. Denisa Nováková Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 10 4 15 13 3 461
11. Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 10 13 1 2 400
12. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 13 8 300
13. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 2 10 1 290
14. Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 5 6 13 2 254
15. Nikola Jůzová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 3 5 4 2 1 243
16. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 3 10 2 234
17. Ivana Dvořáková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 4 2 6 3 204
18. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 15 7 4 198
19. Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE 2 8 11 7 188
20. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 5 4 7 170
21. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 3 4 1 1 165
22. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 1 136
23. Sabina Křížová Karate team Bohunice z.s. CZE 2 1 6 1 114
24. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 5 5 2 110
25. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 2 4 105
26. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 4 1 80
27. Martina Laláková Sport Club Flair o.s. CZE 3 4 1 78
28. Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE 3 1 4 76
29. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 6 3 74
30. Tereza Zlatohlávková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4 1 68
31. Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 1 62
32. Adéla Šinerová Česká republika CZE 4 1 57
33. Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 3 54
33. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 2 2 54
35. Alice-jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 48
36. Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 5 1 46
37. Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 1 2 3 42
38. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3 2 40
39. Božena Pavlasová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 6 1 1 38
40. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 4 35
41. Lucie Papíková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 3 4 34
41. Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE 2 1 2 2 34
43. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 5 2 33
44. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 4 32
44. Petra Halamová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 1 32
44. Veronika Jelínková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 32
44. Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE 1 1 2 1 32
44. Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE 2 2 32
49. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3 2 28
49. Lucie Cupáková TARO KAN, z.s. CZE 1 1 28

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR Beginner 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů