KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 25 8 6 2 1 1402
2. Petra Nová Karate Vision Praha CZE 8 3 2 1 1066
3. Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE 6 8 6 3 1014
4. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 12 9 4 752
5. Barbora Bosnyaková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6 10 1 726
6. Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 17 5 6 4 1 714
7. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 12 2 1 1 688
8. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 11 14 11 2 3 669
9. Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 10 11 22 11 3 517
10. Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 10 13 1 2 400
11. Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 9 4 13 8 1 368
12. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 3 10 2 234
13. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 9 6 232
14. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 5 3 1 1 223
15. Ivana Dvořáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 2 6 3 204
16. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 15 7 4 198
17. Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE 2 8 11 7 188
18. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 5 4 7 170
19. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 3 4 1 1 165
20. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 3 5 9 162
21. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 4 1 146
22. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 1 136
23. Sabina Křížová SKIF Czech Republic CZE 2 1 5 1 108
24. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 5 3 2 96
25. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 4 1 80
26. Martina Laláková Sport Club Flair o.s. CZE 3 4 1 78
27. Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE 3 1 4 76
28. Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE 1 4 1 68
29. Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 6 3 66
30. Petra Kolářská SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 1 62
31. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 4 1 57
32. Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 3 54
33. Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 5 1 46
34. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 2 40
35. Božena Pavlasová Sport Relax CZE 6 1 1 38
36. Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 4 34
36. Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE 2 1 2 2 34
38. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 5 2 33
39. Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 32
39. Veronika Jelínková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 32
39. Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE 1 1 2 1 32
39. Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE 2 2 32
43. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3 2 28
43. Lucie Cupáková TARO KAN, z.s. CZE 1 1 28
45. Hana Ulíková Sport Relax CZE 1 1 1 26
46. Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE 5 2 24
46. Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 2 24
46. Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE 1 1 1 24
46. Karin Košíková Sport Relax CZE 4 24
46. Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE 1 2 24

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů