KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 30 15 18 4 1738
2. Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE 12 9 8 2 1 1035
3. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 18 6 21 6 996
4. Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 13 9 5 3 2 952
5. Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE 11 12 20 3 4 868
6. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 9 12 18 6 4 865
7. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 11 2 1 461
8. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 2 2 18 10 3 388
9. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 4 4 4 4 2 348
10. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 4 3 6 1 314
11. Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 3 6 6 4 1 307
12. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 3 3 8 3 300
13. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 3 3 5 3 2 209
14. Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 2 4 8 3 182
15. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4 4 4 1 159
16. Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 8 4 2 145
17. Michal Hrubý Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 2 3 140
18. Firas Oukde SHOBU Academy CZE 2 3 5 1 1 132
19. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 4 4 4 1 124
20. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 3 1 5 1 109
21. Miloslav Kabeš Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4 2 2 96
22. David Lukášek Česká republika CZE 2 2 2 2 1 88
22. Filip Vít SHOBU Academy CZE 1 1 4 88
24. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 5 1 85
25. Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 6 2 1 80
26. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 1 76
27. David Kavalír Sport Relax CZE 1 2 3 1 73
28. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 2 5 2 1 72
29. Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE 1 2 3 1 70
29. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 2 3 70
31. Ondřej Blín GRYF z.s. CZE 3 5 6 69
31. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 5 1 1 69
33. Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 6 4 65
34. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 3 1 1 64
35. Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 2 1 1 56
35. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 56
37. Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4 2 50
38. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 1 6 49
39. Jakub Bošek SHOBU Academy CZE 2 1 48
39. Jan Drobeček Sport Relax CZE 2 2 1 48
39. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 1 1 1 48
42. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 1 44
42. Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 3 1 44
44. Josef Šedivý Sport Club Flair o.s. CZE 6 2 1 42
45. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 40
46. Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE 2 2 1 1 38
46. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 3 2 38
48. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 1 36
49. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 2 32
50. Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 2 3 31

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů