KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 6 1 244
2. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 4 5 1 240
3. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 3 1 3 176
4. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 2 7 2 168
5. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4 1 2 3 165
6. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 4 1 1 164
7. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 4 1 160
8. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 3 2 2 152
9. Alice Anderlová Warriors Karate CZE 4 1 2 120
9. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 3 1 120
11. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 2 5 116
12. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 2 1 114
13. Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 1 1 1 98
14. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 4 1 86
15. Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 5 76
16. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 5 3 1 70
17. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 2 2 2 62
18. Eliška Škrancová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 1 2 60
19. Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 58
19. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 1 2 58
21. Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 55
22. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 54
23. Kateřina Štecová Champions team - Chodov CZE 1 1 52
24. Tereza Kudláčková TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 50
25. Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 48
26. Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 46
26. Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE 3 2 46
28. Amálie Suchánková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 1 38
29. Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 36
29. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 3 1 36
31. Diana Fantová GRYF z.s. CZE 1 1 32
31. Lana Potrebenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 32
31. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2 32
31. Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 32
35. Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE 1 4 1 31
35. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 1 31
37. Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 30
38. Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 28
39. Veronika Janů SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 26
39. Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE 1 3 26
41. Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 3 2 25
42. Michaela Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
42. Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 24
42. Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 2 24
42. Huyen Trang Nguyen SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
42. Adéla Polanská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 24
42. Kristýna Vašíčková Champions team - Chodov CZE 1 24
48. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
48. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 20
50. Natálie Kroupová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 19

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů