KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 6 3 4 328
2. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 8 2 284
3. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 6 3 220
4. Matyáš Malý Česká republika CZE 1 3 3 1 150
5. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 2 144
6. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 4 4 2 1 143
7. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4 1 140
8. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 2 136
9. Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 2 4 2 134
10. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 1 2 131
11. Přemysl Čarek Česká republika CZE 2 1 2 1 1 125
12. Dominik Kočandrle Česká republika CZE 3 1 124
13. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 3 2 120
14. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 1 5 5 106
15. Jakub Florek Česká republika CZE 1 3 1 1 104
16. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 96
16. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 2 96
18. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 2 88
18. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 88
20. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 3 1 1 73
21. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 1 72
21. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
23. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 68
24. Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 66
24. Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 1 1 66
26. Matěj Korytar Karate Panthers Český Krumlov CZE 4 2 64
26. Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 64
26. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 4 1 64
29. Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE 3 1 60
29. Lukáš Jelínek Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 1 60
29. Adam Zíka Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 2 2 60
32. Jaroslav Šebesta Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 1 56
33. Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE 1 1 53
34. Adam Frinta SKP karate Písek CZE 1 1 2 52
35. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 2 50
36. Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 1 49
37. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 48
38. Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 4 3 46
39. Dalibor Krejčí Shotokan karate club Louny CZE 1 1 2 44
39. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 4 1 44
39. Kristián Sysel TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 44
42. David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 1 1 37
43. David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 36
43. Matyáš Maleček Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 2 36
43. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 1 36
43. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 1 36
47. Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 2 34
48. František Chudoba GRYF z.s. CZE 1 32
48. Petr Krčmář TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 32
50. Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 28

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů