KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 6 3 4 328
2. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 8 2 284
3. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 6 3 220
4. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 3 1 150
5. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 2 144
6. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 4 4 2 1 143
7. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4 1 140
8. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 2 136
9. Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 2 4 2 134
10. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 1 2 131
11. Přemysl Čarek Česká republika CZE 2 1 2 1 1 125
12. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 3 1 124
13. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 3 2 120
14. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 1 5 5 106
15. Jakub Florek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 3 1 1 104
16. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 96
16. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 2 96
18. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 2 88
18. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 88
20. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 3 1 1 73
21. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 1 72
21. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
23. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 68
24. Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 66
24. Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 1 1 66
26. Matěj Korytar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 4 2 64
26. Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 64
26. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 4 1 64
29. Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 61
30. Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE 3 1 60
30. Lukáš Jelínek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 60
30. Adam Zíka SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 2 2 60
33. Jaroslav Šebesta SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 56
34. Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE 1 1 53
35. Adam Frinta SKP karate Písek CZE 1 1 2 52
36. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 2 50
37. Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 1 49
38. David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 2 48
39. Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 4 3 46
40. Dalibor Krejčí Shotokan karate club Louny CZE 1 1 2 44
40. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 4 1 44
40. Kristián Sysel TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 44
43. David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 1 1 37
44. David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 36
44. Matyáš Maleček KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 2 36
44. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 1 36
44. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 1 36
48. Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 2 34
49. František Chudoba GRYF z.s. CZE 1 32
49. Petr Krčmář TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 32

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů