KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
122. postup Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE 2 1 2 37
52. postup Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 36
52. pokles Sebastian Skalík SKK Budo Havířov CZE 1 1 36
52. pokles Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 36
55. pokles Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 35
55. pokles Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 35
57. pokles Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 34
57. pokles Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 2 34
59. pokles Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 32
59. pokles Karel Vacek Shotokan karate club Louny CZE 1 1 32
61. pokles Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 31
62. Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 2 1 29
63. David Šimota Fight Club České Budějovice CZE 1 27
64. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
64. Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 1 24
64. Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
64. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 24
68. Marek Boura GRYF z.s. CZE 1 1 22
68. Petr Kiprý Karate Panthers Český Krumlov CZE 3 2 22
68. Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 3 22
68. Matyáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 22
72. Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 20
72. David Řezanka TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 20
74. Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 2 18
75. Michal Babůrek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 16
75. Karel Blažej Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 1 16
75. Patrik Brentner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
75. Tadeáš Glet SKK Budo Havířov CZE 1 16
75. Adam Grabovski Karate klub Spektra Praha CZE 1 2 16
75. Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 2 16
75. Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
75. Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 16
75. Marián Zelený Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
84. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 15
84. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 15
86. Ladislav Husák SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
87. Jakub Černý SK Karate Most CZE 2 12
87. Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
87. Alex Kirschner Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 12
87. postup Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
87. pokles Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
87. pokles Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE 1 12
87. pokles Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 2 12
87. pokles Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
87. pokles Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
96. pokles Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3 11
96. pokles Sean Clifton Red Dragon Team CZE 1 1 11
96. pokles Martin Enev Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 11
99. pokles Michal Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 10
99. pokles Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 10

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů