KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
2. Jan Jirava KK Tygr Karlovy Vary CZE 2 2 34
52. Michael Bartoš GRYF Liberec CZE 1 1 1 33
53. Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 32
53. Adam Šmejkal SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 32
55. Ladislav Husák SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 1 30
56. Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 28
56. Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE 1 1 28
56. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 28
59. Pavel Hofmeister Sokol Sadská CZE 1 1 24
59. Petr Svoboda SK Kamiwaza karate CZE 1 24
61. Marek Boura GRYF Liberec CZE 1 1 22
61. Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 3 22
63. Patrik Brentner KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 1 20
64. Samuel Trojan SK Kamiwaza karate CZE 1 1 19
65. Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE 1 2 18
66. Daniel Stránský Karate České Budějovice CZE 1 1 1 17
67. Michal Babůrek KK TJ Krupka CZE 2 16
67. Karel Blažej Sokol Sadská CZE 1 1 1 16
67. Adam Bušák SKC Sokol Vamberk CZE 2 16
67. Tadeáš Glet SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 16
67. Petr Havlásek SK Budo, TJ Start Havířov CZE 2 16
67. Filip Kovařík Red Dragon Team CZE 1 16
67. Luděk Melich Sokol Sadská CZE 1 16
67. Jan Novotný KCK Team CZE 1 16
67. Kimi Zita SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 1 16
76. Vít Kittner SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 15
76. Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 15
78. Matyáš Šupka Karate České Budějovice CZE 1 1 14
79. Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan CZE 2 1 13
80. Jakub Černý SK Karate Most CZE 2 12
80. Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE 1 1 12
80. Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE 1 12
80. Adam Grabovski Karate klub Spektra Praha CZE 1 12
80. Martin Pracna SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 12
85. Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3 11
85. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 2 1 11
85. Antonín Kučera KKD Bruntál CZE 1 1 11
88. Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE 1 1 10
88. Jan Kaška Kasr Žamberk CZE 2 1 10
90. Matiáš Bazoni Champions Team CZE 1 1 9
91. Vojtěch Balogh SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 8
91. Martin Blažek SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 8
91. Jan Bukovský KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 8
91. David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE 1 8
91. Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 8
91. Filip Hanáček Šin-mu Hodonín CZE 1 1 8
91. Richard Havelka SK Kamiwaza karate CZE 2 8
91. Adam Klouda TJ Karate Třebíč CZE 1 8
91. Kristián Kučera Karate-do Litomyšl CZE 1 8
91. Denny Kulich SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 8

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů