KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 6 3 1 280
2. Jan Bednář SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 5 2 3 232
3. David Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 4 3 4 1 218
4. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 5 2 1 210
5. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 4 2 1 1 195
6. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 1 3 172
7. Dominik Kočandrle SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 4 1 2 1 166
8. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 1 153
9. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 1 2 6 3 138
10. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 4 1 132
11. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 3 2 1 1 122
12. Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 120
13. Jakub Ješátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 3 1 112
13. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 6 2 112
15. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 108
15. David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 2 1 2 1 108
17. Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 1 106
18. Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 3 100
19. Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 6 1 98
20. Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 3 1 92
21. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 86
22. Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 2 2 82
23. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 1 3 2 80
24. Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 78
25. Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 76
26. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 74
26. Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 74
28. Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 73
29. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 2 72
29. Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 2 1 72
31. David Berka TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 4 70
31. Filip Chmelíček SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 2 70
33. Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 65
34. Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 2 60
34. Adam Šmejkal SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 2 60
34. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 1 1 1 60
37. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 59
38. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 58
39. Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE 2 5 1 57
39. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 3 1 57
41. Jan Wagner KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 1 3 54
42. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 2 2 53
43. Ondřej Hnilička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2 1 52
43. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 52
45. Lukáš Macháček Karate Klub Kyjov CZE 1 1 1 51
46. Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE 1 1 48
47. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 1 1 1 46
47. Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE 1 2 1 46
47. David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 3 1 46
50. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 1 45

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů