KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 6 3 1 280
2. Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 5 2 3 232
3. David Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 4 3 4 1 218
4. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 5 2 1 210
5. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 4 2 1 1 195
6. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 1 3 172
7. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 4 1 2 1 166
8. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 1 153
9. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 1 2 6 3 138
10. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 4 1 132
11. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 3 2 1 1 122
12. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 6 2 112
13. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 108
13. David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 2 1 2 1 108
15. Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 1 106
16. Štěpán Rychtera SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 3 100
17. Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 6 1 98
18. Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 3 1 92
19. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 86
20. Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 2 2 82
21. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 1 3 2 80
22. Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 78
23. Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 76
24. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 74
24. Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 74
26. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 2 72
26. Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 2 1 72
28. David Berka TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 4 70
28. Filip Chmelíček SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 2 70
30. Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 65
31. Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 2 60
31. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 60
31. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 1 1 1 60
34. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 59
35. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 58
36. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 2 5 1 57
36. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 3 1 57
38. Jan Wagner KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 1 3 54
39. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 2 2 53
40. Ondřej Hnilička SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 52
40. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 52
42. Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE 1 1 48
43. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 1 1 1 46
43. Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE 1 2 1 46
43. David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 3 1 46
46. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 1 45
47. Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 1 44
48. Matyáš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 40
48. Petr Podrábský Česká republika CZE 1 1 40
50. David Rotter Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2 3 38

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů