KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
57. Kristián Sysel TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
52. Aleš Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 35
53. Petr Podrábský Česká republika CZE 1 1 32
54. Matěj Liška Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 30
54. Matyáš Vařil SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 30
56. Marek Beránek KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 2 28
56. Jan Hájek Karate Klub Kyjov CZE 2 1 28
58. Mikuláš Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2 1 26
59. Patrik Bazoni Champions team z.s. CZE 1 24
59. Filip Hanáček K4 Hodonín, z.s. CZE 1 24
59. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 24
59. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 2 24
59. Sebastian Kopfstein Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 24
59. Jakub Kostruh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 24
59. Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE 1 24
59. Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 24
59. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
68. Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE 3 1 23
69. Tadeáš Jirsa SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 21
70. Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 20
70. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 1 20
72. Jiří Perník KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 18
72. David Rotter Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 18
74. Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 17
75. Pavel Bubeník Champions team z.s. CZE 1 16
75. Jakub Burián Karate ToJo CZE 1 16
75. Sean Clifton Red Dragon Team CZE 1 16
75. Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE 1 16
75. Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE 1 16
75. Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE 1 1 16
75. Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 16
75. Šimon Pletka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
75. Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 16
75. Lukáš Váňa Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 16
75. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 16
75. Petr Zítko KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 16
87. Jan Jančařík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 2 15
88. Jan Bednář SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
88. Filip Bureš SKM Bílina CZE 1 1 12
88. Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
88. Filip Hoffmann GRYF z.s. CZE 1 12
88. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
88. Štěpán Kunc KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 12
88. Josef Macek Red Dragon Team CZE 1 12
88. Štěpán Tumpach SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 12
88. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 12
88. Nikolas Žák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
98. Michal Cvoliga SKK Budo Havířov CZE 2 10
99. Ondřej Čermák KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 8
99. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix Hradec Králové 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů