KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
96. Marek Beránek KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 2 28
52. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 26
53. Patrik Bazoni Champions team z.s. CZE 1 24
53. Filip Hanáček K4 Hodonín CZE 1 24
53. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 24
53. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 2 24
53. Jakub Kostruh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 24
53. Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE 1 24
53. Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 24
53. Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
53. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
62. Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE 3 1 23
63. Tadeáš Jirsa SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 21
64. Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 20
64. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 1 20
66. Jiří Perník KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 18
66. David Rotter Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 18
68. Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 17
69. Pavel Bubeník Champions team z.s. CZE 1 16
69. Jakub Burián KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 16
69. Sean Clifton Red Dragon Team CZE 1 16
69. Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE 1 16
69. Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE 1 16
69. Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE 1 1 16
69. Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
69. Šimon Pletka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
69. Lukáš Váňa Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 16
69. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 16
69. Petr Zítko KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 16
80. Jan Jančařík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 2 15
81. Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
81. Filip Bureš SKM Bílina CZE 1 1 12
81. Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
81. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
81. Josef Macek Red Dragon Team CZE 1 12
81. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 12
81. Nikolas Žák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
88. Michal Cvoliga SKK Budo Havířov CZE 2 10
89. Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
89. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
89. Dan Gellér KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
89. Antonín Kučera Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
89. Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
89. Štěpán Mička SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
89. Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
89. Radim Navarra Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
89. Tomáš Puzrla L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 8
89. Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 8
99. Vít Frieser GRYF z.s. CZE 1 6
99. Jan Kazda SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů