KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
59. postup Matěj Liška Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 30
59. pokles Matyáš Vařil SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 30
53. pokles Marek Beránek KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 2 28
54. pokles Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 26
55. pokles Patrik Bazoni Champions team z.s. CZE 1 24
55. pokles Jakub Braný TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
55. postup Jan Hájek Karate Klub Kyjov CZE 2 24
55. pokles Filip Hanáček K4 Hodonín, z.s. CZE 1 24
55. pokles Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 24
55. pokles Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 2 24
55. pokles Jakub Kostruh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 24
55. pokles Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE 1 24
55. pokles Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 24
55. pokles Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
55. postup Šimon Svoboda SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 24
55. pokles Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
67. pokles Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE 3 1 23
68. pokles Tadeáš Jirsa SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 21
69. pokles Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 20
69. pokles Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 1 20
71. pokles Jiří Perník KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 18
71. pokles David Rotter Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 18
73. pokles Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 17
74. pokles Pavel Bubeník Champions team z.s. CZE 1 16
74. pokles Jakub Burián KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 16
74. pokles Sean Clifton Red Dragon Team CZE 1 16
74. pokles Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE 1 16
74. pokles Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE 1 16
74. pokles Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE 1 1 16
74. pokles Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 16
74. pokles Šimon Pletka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
74. pokles Lukáš Váňa Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 16
74. pokles Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 16
74. pokles Petr Zítko KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 16
85. pokles Jan Jančařík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 2 15
86. pokles Jan Bednář SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
86. pokles Filip Bureš SKM Bílina CZE 1 1 12
86. pokles Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
86. pokles Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
86. pokles Josef Macek Red Dragon Team CZE 1 12
86. pokles Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 12
86. pokles Nikolas Žák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
93. pokles Michal Cvoliga SKK Budo Havířov CZE 2 10
94. pokles Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
94. pokles Filip Exnar KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 1 8
94. pokles Dan Gellér KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
94. pokles Antonín Kučera Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
94. pokles Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
94. pokles Štěpán Mička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 8
94. pokles Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů