KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. David Hološevyč SKP karate Písek CZE 8 2 3 320
2. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 4 2 1 258
3. Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 6 2 1 236
4. Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 2 1 204
5. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 5 1 1 188
6. Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE 1 5 2 3 184
7. Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE 2 1 7 172
8. Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 3 1 170
9. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 5 1 126
10. Jan Běle SKP karate Písek CZE 1 3 2 124
10. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 2 2 124
12. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 2 1 4 120
13. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 106
14. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 2 2 1 86
15. Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE 3 2 1 80
16. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 3 78
17. Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 76
18. Matyáš Jurík Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 1 68
19. Jakub Číž SKK Budo Havířov CZE 2 1 66
19. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 3 66
21. Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 64
21. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 64
23. Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE 2 2 60
24. Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 52
25. Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 48
26. Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 44
26. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 1 2 44
26. Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 3 44
29. David Istominov TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 40
29. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 40
29. Jiří Vrba Champions Team CZE 1 1 40
32. Viliam Pavlovský Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 3 1 38
33. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
33. Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 36
33. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 36
33. Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 1 36
37. Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 3 34
37. Matěj Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 2 34
39. Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 32
39. Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 32
41. Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 28
41. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 28
43. Jakub Pochman SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 2 1 26
44. Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
44. Petr Jovanovič TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
44. Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE 1 1 24
44. Richard Puffer SKK Budo Havířov CZE 1 24
44. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 24
44. Lukáš Toncar Fight Club České Budějovice CZE 1 1 24
44. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 1 24

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů