KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. David Hološevič SKP karate Písek CZE 8 2 3 320
2. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 4 2 1 258
3. Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 6 2 1 236
4. Kristián Sysel TJ Karate České Budějovice CZE 4 2 1 204
5. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 5 1 1 188
6. Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE 1 5 2 3 184
7. Přemysl Čarek Česká republika CZE 2 1 7 172
8. Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE 4 3 1 170
9. Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 132
10. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 5 1 126
11. Jan Běle SKP karate Písek CZE 1 3 2 124
11. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 2 2 124
13. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 2 1 4 120
14. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 106
15. Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 92
16. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 2 2 1 86
17. Roman Vacek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 82
18. Jakub Florek Česká republika CZE 3 2 1 80
19. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 3 78
20. Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 76
21. Matyáš Jurík Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 3 1 1 68
22. Jakub Číž SKK Budo Havířov CZE 2 1 66
22. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 3 66
24. Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 64
24. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 64
26. Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE 2 2 60
27. Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 52
28. Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 48
29. Karel Blažej Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 44
29. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 1 2 44
29. Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 3 44
32. David Istominov TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 40
32. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 40
32. Jiří Vrba Champions team - Chodov CZE 1 1 40
35. Viliam Pavlovský Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 1 38
36. Dominik Kočandrle Česká republika CZE 1 1 36
36. Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 36
36. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 36
36. Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 1 36
36. Jan Vavera SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 36
41. Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 3 34
41. Matěj Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 2 34
43. Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 32
43. Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 32
45. Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 28
45. Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 28
45. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 28
48. Viktor Emanuel Red Dragon Team CZE 4 26
48. Jakub Pochman Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 2 1 26
50. Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 25

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů