KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 5 192
2. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 4 2 176
3. Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE 3 3 172
4. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 2 2 160
5. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 156
6. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 3 3 1 146
7. Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 2 3 1 142
8. Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE 1 2 3 124
9. Marek Boura GRYF z.s. CZE 2 2 3 1 122
10. Michal Babůrek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 1 2 116
10. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 116
12. David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 2 1 2 112
13. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 2 92
13. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 2 2 1 92
15. Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 88
15. Matěj Korytar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 2 1 88
17. Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 85
18. Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE 1 4 2 82
19. David Hološevič SKP karate Písek CZE 1 2 2 80
19. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 1 80
19. Jaroslav Šebesta SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 1 80
22. David Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 2 76
22. Adam Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 76
24. Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 72
25. Pavel Kadlec Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 70
26. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 68
27. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 2 1 65
28. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3 1 64
28. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 64
30. Kristián Sysel TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 60
31. Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 1 59
32. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 2 1 1 1 54
33. Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 1 50
33. Lukáš Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 1 50
33. Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 2 50
33. Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 2 4 50
37. David Berka TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 48
37. Vojtěch Valčík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 48
39. Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 47
40. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 2 44
41. Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 2 42
41. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 42
43. Patrik Bazoni Champions team z.s. CZE 2 2 40
43. Matiáš Bazoni Champions team z.s. CZE 2 2 40
43. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 40
43. Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 1 40
47. Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
47. Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE 1 36
47. Jan Štěrbík Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 36
50. Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE 1 3 34

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů