KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 3 4 1 220
2. Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE 6 216
3. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 4 6 1 210
4. Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 2 2 4 2 183
5. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 4 2 176
5. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 4 2 176
7. Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE 3 3 172
8. Marek Boura GRYF z.s. CZE 2 2 4 1 130
9. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 3 1 125
10. Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE 1 2 3 124
11. Michal Babůrek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 1 2 116
11. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 116
13. David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 2 1 2 112
14. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 3 2 104
15. Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 3 2 100
16. Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 4 1 96
16. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 2 2 2 96
18. David Hološevyč SKP karate Písek CZE 1 2 2 1 90
19. Adam Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 1 89
20. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6 1 88
20. Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 88
20. Matěj Korytar Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 88
23. Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 2 1 2 1 82
23. Lukáš Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 3 1 1 82
23. Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE 1 4 2 82
23. Vojtěch Valčík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 2 82
27. Jaroslav Šebesta Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 80
28. David Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 76
29. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 68
30. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 1 66
31. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 64
32. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 2 2 60
33. Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 1 59
34. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 2 1 1 1 54
35. Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 2 50
36. David Berka TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 48
36. Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 48
38. Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 3 46
39. Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 44
40. Patrik Bazoni Champions Team CZE 2 2 40
40. Matiáš Bazoni Champions Team CZE 2 2 40
40. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 1 40
40. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 40
40. Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 1 40
40. Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 40
46. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 2 2 38
47. Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE 1 36
47. Jan Štěrbík Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 36
49. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 30
49. Adam Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 1 30

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů