KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 5 2 4 228
2. Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 5 1 2 182
3. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 4 2 2 180
4. Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 1 3 3 5 2 165
5. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 3 1 2 2 154
6. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 1 1 140
7. Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE 4 1 128
7. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 3 128
9. Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE 3 1 122
10. Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE 3 120
11. Marek Beránek KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 3 2 112
12. Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE 3 3 104
13. Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE 1 1 4 100
14. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 1 96
14. David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 1 3 2 96
16. Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE 4 1 2 86
17. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 3 84
18. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 2 82
18. Matěj Korytar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 1 1 82
20. Lukáš Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 2 80
20. Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE 2 2 1 80
20. Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 80
23. Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 2 74
23. David Šimota Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 74
25. Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 72
26. Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 70
26. Tadeáš Jirsa SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 1 70
26. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 3 3 70
29. Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 2 68
30. Josef Macek Red Dragon Team CZE 1 3 60
31. Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 55
32. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 54
33. Jakub Šuba Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 52
33. Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE 1 3 1 52
35. Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 50
36. Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 48
37. David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 2 3 1 45
38. Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE 1 2 44
38. Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 2 1 44
40. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 40
40. Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 40
42. Jan Bartík Fight Club České Budějovice CZE 1 2 36
42. David Berka TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 36
44. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 34
45. Filip Havránek SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 33
45. Matouš Holek Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 33
47. Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE 1 32
47. Pavel Kadlec Fight Club České Budějovice CZE 1 32
47. Daniel Márovec Fight Club České Budějovice CZE 1 1 32
47. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 32

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů