KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 5 2 5 248
2. Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 1 4 3 6 2 191
3. Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 5 1 2 182
4. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 4 2 2 180
5. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 1 1 160
6. Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 3 1 2 2 154
7. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 3 3 152
8. Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE 4 2 148
9. Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 2 144
10. Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE 1 2 4 140
11. Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 2 1 124
12. Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE 3 1 122
13. Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE 3 3 104
14. Marek Beránek Fight Club České Budějovice CZE 3 1 96
14. Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE 3 2 1 96
14. David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 1 1 3 2 96
17. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 2 3 3 86
17. Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE 4 1 2 86
19. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 3 84
20. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 2 82
20. Matěj Korytar Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 82
22. Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 2 2 80
22. Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE 2 2 1 80
22. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 1 1 80
25. David Šimota Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 74
26. Tadeáš Jirsa SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 1 70
27. Martin Kutlák Fight Club České Budějovice CZE 2 2 68
28. Josef Macek Red Dragon Team CZE 1 3 60
29. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 54
30. Jakub Šuba Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 52
30. Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE 1 3 1 52
32. David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 2 3 1 45
33. Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE 1 2 44
34. Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 2 1 42
35. Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 2 40
36. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 39
37. Jan Bartík Fight Club České Budějovice CZE 1 2 36
37. David Berka TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 36
39. Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 1 35
40. Filip Havránek SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 33
41. Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE 1 32
41. Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 32
41. Adam Panocha Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 32
41. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 32
45. Matouš Holek Fight Club České Budějovice CZE 2 1 28
45. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 28
45. David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 28
45. Matyáš Tomi SKK Budo Havířov CZE 3 28
49. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 26
50. Patrik Bazoni Champions Team CZE 1 1 24

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix North Bohemia 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů