KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
44. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 2 1 33
52. Michal Grepl SK Karate Olomouc z.s. CZE 2 32
52. Petr Zítko Sport Relax CZE 1 1 32
54. Karel Blažej Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 1 30
55. Přemysl Čarek Česká republika CZE 1 3 2 27
56. Jakub Burián Sport Relax CZE 1 1 1 26
57. Daniel Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 24
57. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 2 24
59. Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 1 22
60. David Hološevič SKP karate Písek CZE 3 2 21
60. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 21
62. Matyáš Miller SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 20
63. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 19
63. Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 19
65. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 1 2 18
66. Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 16
66. Vít Masař Česká republika CZE 1 1 16
66. Danh Manh Nguyen Sport Relax CZE 1 16
66. Michal Petrák SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
66. Matěj Petroš Karate DDM Český Těšín CZE 1 16
66. Jakub Vavřinčík Sport Relax CZE 1 2 16
66. David Vyhnal Karate Vision Praha CZE 1 16
73. Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 15
73. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 15
75. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 14
75. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 14
77. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 13
78. Antonín Horad Karate Vision Praha CZE 1 2 12
78. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
78. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 2 12
78. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 3 12
78. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 3 12
83. Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 11
83. Milan Maršoun SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 11
85. Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 1 10
86. Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 9
86. Petr Ryšánek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 9
86. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 9
89. Marek Boura GRYF z.s. CZE 1 8
89. Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
89. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 8
89. Jakub Ferad Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
89. Jan Křesálek Sport Relax CZE 1 8
89. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 8
89. postup Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
89. pokles Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 8
89. Tobias Nagy Narama Plzeň CZE 1 8
89. Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
89. Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE 3 8
89. Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 8

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů