KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
49. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 3 4 34
52. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 2 1 33
53. Michal Grepl SK Karate Olomouc z.s. CZE 2 32
53. Petr Zítko KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 32
55. Karel Blažej Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 1 30
56. Přemysl Čarek Česká republika CZE 1 3 2 27
57. Jakub Burián KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 1 26
58. František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 24
58. Daniel Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 24
58. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 2 24
61. Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 1 22
62. David Hološevič SKP karate Písek CZE 3 2 21
62. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 21
64. Matyáš Miller SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 20
65. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 19
66. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 1 2 18
67. Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 16
67. Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 1 1 16
67. Danh Manh Nguyen KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 16
67. Michal Petrák SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
67. Matěj Petroš Karate DDM Český Těšín CZE 1 16
67. Jakub Vavřinčík KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2 16
67. David Vyhnal Karate Vision Praha CZE 1 16
74. Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 15
74. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 15
76. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 14
76. Antonín Horad Karate Vision Praha CZE 1 3 14
76. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 14
76. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 14
80. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 13
81. Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 12
81. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 12
81. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 2 12
81. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 3 12
81. Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 12
81. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 3 12
87. Milan Maršoun SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 11
88. Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 1 10
89. Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 9
89. Petr Ryšánek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 9
89. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 9
92. Marek Boura GRYF z.s. CZE 1 8
92. Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
92. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 8
92. Jakub Ferad Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
92. Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE 1 8
92. Jan Křesálek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
92. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 8
92. postup Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
92. pokles Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 8

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů