KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
133. postup Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 2 1 34
52. pokles Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 2 1 33
53. Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE 1 1 1 31
54. Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE 1 3 2 27
55. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 1 25
56. postup Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 24
56. pokles Daniel Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 24
56. pokles Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE 2 1 1 24
59. pokles Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 21
60. pokles Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 1 20
60. pokles Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 1 20
60. pokles Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 20
63. postup Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 18
63. pokles Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 1 2 18
65. pokles Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 2 17
66. pokles Jakub Burián Sport Relax CZE 2 16
66. pokles Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 1 16
66. pokles Matyáš Najman Sport Relax CZE 1 16
66. pokles Danh Manh Nguyen Sport Relax CZE 1 16
66. pokles Michal Petrák SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
66. pokles Matěj Petroš Karate DDM Český Těšín CZE 1 16
66. pokles Jakub Vavřinčík Sport Relax CZE 1 2 16
66. pokles David Vyhnal Karate Vision Praha CZE 1 16
74. pokles Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 15
74. pokles Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 15
76. pokles Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 1 14
76. pokles Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 14
78. pokles Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
78. pokles Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 2 12
78. pokles Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 3 12
78. pokles Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 12
78. pokles Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 12
78. pokles Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 1 12
78. pokles Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
78. pokles Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 3 12
86. pokles Milan Maršoun SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 11
87. pokles Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 10
87. pokles David Hološevyč SKP karate Písek CZE 2 1 10
87. pokles Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 10
87. pokles Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 10
87. pokles Jonáš Szanyi SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 10
87. pokles Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 10
93. pokles David Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
93. pokles Marek Boura GRYF z.s. CZE 1 8
93. pokles Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 8
93. pokles Jakub Ferad SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 8
93. pokles Antonín Horad Karate Vision Praha CZE 1 2 8
93. pokles Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 8
93. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
93. pokles Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 8

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů