KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 14 2 4 1 447
2. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 8 3 11 4 426
3. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 5 5 1 2 1 318
4. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 6 3 3 1 2 276
5. Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 4 4 6 1 274
6. Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 3 5 1 270
7. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 3 5 5 3 264
8. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 6 5 4 1 1 260
9. Tomáš Vacek Česká republika CZE 3 2 4 1 223
10. David Kastl Fight Club České Budějovice CZE 4 1 6 1 214
11. Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE 4 1 4 208
12. Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 4 5 1 194
13. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 4 4 3 172
14. Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 2 3 1 1 152
14. David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 4 1 2 152
16. Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 7 3 4 134
17. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 1 120
18. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 5 2 119
19. Šimon Průcha Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 3 3 108
20. Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 2 1 105
21. Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 5 2 104
22. Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 3 98
23. Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 3 2 1 96
24. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 1 2 1 91
25. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 4 1 87
26. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 2 3 3 84
27. Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 3 3 1 81
28. Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE 1 5 1 4 78
29. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4 4 2 77
30. Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 5 1 76
31. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 3 1 74
32. René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 2 2 73
33. David Minárik Sport Relax CZE 5 1 1 72
34. postup Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE 2 1 2 1 1 70
35. pokles Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 2 66
35. pokles Igor Laštůvka Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 1 2 66
37. pokles Adam Raušer Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 1 64
38. Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 60
38. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 1 2 1 60
38. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 1 60
41. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 3 4 56
42. postup Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 1 52
43. pokles Michal Grepl SK Karate Olomouc z.s. CZE 3 48
44. pokles Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 1 46
45. pokles Martin Javanský Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 44
45. pokles Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3 2 44
47. Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 4 1 38
47. Matyáš Miller SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 1 38
47. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 4 4 38
50. Ondřej Bednář TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 1 1 2 37

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů