KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 10 2 4 1 351
2. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 5 5 2 1 310
3. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 5 3 6 4 278
4. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 3 4 6 1 250
5. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 5 4 4 1 1 232
6. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 4 1 223
7. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 5 1 2 1 1 210
8. David Kastl Fight Club České Budějovice CZE 4 1 5 1 206
9. Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 2 4 200
9. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 1 4 5 3 200
11. Matyáš Houska KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 3 5 1 186
12. Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE 4 1 2 168
13. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 4 4 2 162
14. Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 2 2 1 1 136
15. David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 1 2 128
16. Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 3 3 1 122
17. Jakub Florek Česká republika CZE 1 1 3 3 98
18. Štěpán Přibyl VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 2 1 96
19. Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 7 3 2 87
19. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 4 1 87
21. Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 5 1 86
22. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 1 80
23. Tadeáš Bína Česká republika CZE 2 2 1 1 77
24. Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 2 3 1 73
25. Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 3 2 1 72
26. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 3 2 71
27. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 1 1 69
28. Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 5 1 68
29. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 2 66
29. Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 1 2 66
31. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 1 63
32. René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 2 61
33. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 2 60
34. Petr Podrábský Česká republika CZE 1 3 1 58
35. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 4 2 57
36. David Minárik Sport Relax CZE 4 1 1 52
36. Filip Smutný Česká republika CZE 2 1 52
38. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 1 2 50
38. David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 1 50
40. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 1 1 48
40. Šimon Průcha Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 3 48
42. Dominik Kočandrle Česká republika CZE 3 3 46
43. Martin Javanský Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 44
44. Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 43
45. Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2 2 40
46. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 37
47. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 36
47. Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 36
47. Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 36
50. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 2 35

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů