KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 3 3 6 3 204
2. Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 1 3 144
3. Jan Žižka USK Slavia Liberec CZE 2 2 1 2 142
4. Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 1 1 1 118
5. Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 1 3 1 106
6. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 84
7. Adam Jirka TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 80
8. Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 68
9. Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 3 3 63
9. Petr Podrábský Česká republika CZE 2 1 63
11. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 58
12. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 1 2 1 54
13. Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 1 52
13. Anton Orekhov SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 52
13. Lukáš Suchý TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 52
16. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 3 1 1 49
17. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 2 48
18. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 46
19. Radek Vávra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 2 3 44
20. Vladislav Kis SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3 40
20. Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE 1 40
22. David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 38
22. David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 2 38
24. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 2 37
24. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4 1 37
26. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 2 36
27. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 2 32
27. Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 32
29. Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE 3 2 30
30. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 1 1 27
31. Michal Sládek CZE 1 1 1 26
31. Petr Svatek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 1 26
33. Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 1 24
33. Dominik Dohnal Baník Havířov CZE 1 24
33. Jakub Michálek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 24
33. Matteo Tamborlani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 1 24
37. Daniel Razák KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 1 23
38. Dominik Bandas SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2 22
38. Filip Vít SHOBU Academy CZE 1 1 22
38. Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 22
41. Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE 1 1 20
41. Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 20
41. Matěj Machotka Ned Hockey Nymburk CZE 3 1 20
44. David Opravil SKK Budo Havířov CZE 2 1 19
45. Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE 3 18
45. Petr Mrkáček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 18
45. Miroslav Prchal SKM Bílina CZE 1 18
48. David Broda SK Tommi Praha CZE 1 1 16
48. Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 2 1 16
48. Jan Hanusek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 1 16

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů