KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
60. Jan Abraham SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 44
60. Ladislav Čížek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2 1 44
60. Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 1 1 44
60. Dominik Nechyba SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 44
60. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 44
60. Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 44
57. Jan Hykš Karate Vision Praha CZE 1 1 1 42
57. David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4 42
59. Dan Kadlec TJ Karate České Budějovice CZE 3 40
60. Jan Horák Champions team z.s. CZE 2 2 36
60. Šimon Lev SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 36
60. Jiří Ptáček TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 36
63. Filip Ručka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 1 34
63. Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 4 34
65. Jiří Boháč SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 1 32
65. Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 32
65. František Chudoba GRYF z.s. CZE 1 1 32
65. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 1 2 32
65. Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 32
70. Jáchym Hořák KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 1 30
70. Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 30
72. Jakub Krátký Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 28
73. Jan Thoma GRYF z.s. CZE 1 1 2 25
74. Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 24
74. Petr Calábek TJ Fulnek CZE 1 24
74. Filip Černík Česká republika CZE 1 24
74. Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 24
74. Rudolf Helešic SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 24
74. David Hons Chotěboř CZE 1 24
74. Martin Horák TJ Fulnek CZE 2 24
74. Štěpán Kubeček Fight Club České Budějovice CZE 1 24
74. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 24
74. Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 24
74. Martin Šimáček Kakutogi Academy CZE 2 24
85. Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE 1 2 22
85. Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 22
87. Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 18
88. Antonín Doffek SKK Budo Havířov CZE 1 17
89. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 16
89. Lukáš Jílek Champions team z.s. CZE 1 16
89. Kristián Lecián M. M. Ryu Ostrava CZE 1 16
89. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 16
89. Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE 1 16
89. Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
89. Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE 1 16
89. Jakub Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 16
89. Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 16
89. Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
89. Martin Tomjuk Atara Ostrava CZE 1 16
89. Ondřej Zahradník SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 16

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů