KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
60. Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 44
52. Jan Hykš Karate Vision Praha CZE 1 1 1 42
52. David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4 42
54. Dan Kadlec TJ Karate České Budějovice CZE 3 40
55. Šimon Lev SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 36
55. Jiří Ptáček TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 36
57. Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 32
57. Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 32
57. František Chudoba GRYF z.s. CZE 1 1 32
57. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 1 2 32
57. Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 32
62. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 30
63. Jakub Krátký Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 28
64. Jan Thoma GRYF z.s. CZE 1 1 2 25
65. Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 24
65. Petr Calábek TJ Fulnek CZE 1 24
65. Filip Černík Česká republika CZE 1 24
65. Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 24
65. Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
65. David Hons Chotěboř CZE 1 24
65. Martin Horák TJ Fulnek CZE 2 24
65. Štěpán Kubeček Fight Club České Budějovice CZE 1 24
65. Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 24
65. Martin Šimáček Kakutogi Academy CZE 2 24
75. Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE 1 2 22
75. Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 22
77. Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 18
78. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 16
78. Antonín Doffek SKK Budo Havířov CZE 1 16
78. Lukáš Jílek Champions team - Chodov CZE 1 16
78. Kristián Lecián M. M. Ryu Ostrava CZE 1 16
78. Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE 1 16
78. Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE 1 16
78. Jakub Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 16
78. Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 16
78. Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
78. Martin Tomjuk Atara Ostrava CZE 1 16
78. Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
89. Tomáš Reichl CZE 1 1 14
90. Marek Bábek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 12
90. Tomáš Bém TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 12
90. Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 12
90. David Kučera Shotokan karate club Louny CZE 1 12
90. Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
90. Jiří Mráz SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
90. Lukáš Plešek TJ Fulnek CZE 1 12
90. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
90. Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 12
90. Slavoj Vohralík TJ Sokol Stěžery CZE 1 12
100. Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 8

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů