KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
64. postup Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 2 16
64. postup Matěj Lang Sport Relax CZE 1 16
64. pokles Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 16
64. pokles Igor Šebo Sport Club Flair o.s. CZE 1 16
64. pokles Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE 1 2 16
64. pokles Pavel Valenta Sokol Tišnov CZE 1 16
107. pokles Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 1 15
108. pokles Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 14
108. pokles Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 14
110. pokles Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 13
111. Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE 1 1 12
111. Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 12
111. Jakub Kolek Sport Relax CZE 1 2 12
111. Pavel Musil SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
111. postup Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
111. pokles Oliver Simon SKBU Hostivař CZE 2 12
111. pokles Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
111. pokles Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE 1 1 12
111. pokles Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
120. pokles Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 11
120. pokles Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 11
122. pokles Oliver Bobek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 10
122. pokles Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 10
122. pokles David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 10
125. pokles Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 9
125. pokles Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
127. pokles Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 8
127. pokles Martin Beitel KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 8
127. pokles Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
127. pokles Lukáš Dedouch Shikukai Praha CZE 1 8
127. pokles Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 8
127. pokles Daniel Engler SKM Bílina CZE 1 8
127. pokles Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
127. pokles Josef Holas Sokol Nymburk CZE 1 8
127. pokles Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE 1 8
127. pokles Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE 1 8
127. pokles Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
127. pokles Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 8
127. pokles Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 8
127. pokles Daniel Matoušek SKBU Hostivař CZE 1 8
127. pokles Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 8
127. pokles Tomáš Mikolášek KK Kladno CZE 1 8
127. pokles Lukáš Molinek Tesla Brno CZE 1 8
127. pokles Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 8
127. pokles Jakub Pohrom ŠSK karate Karviná CZE 1 8
127. pokles Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
127. pokles Václav Schertler Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 8
127. pokles Jakub Sivák Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
127. pokles David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
127. pokles Jiří Šrámek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 8

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů