KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
178. Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 18
178. Filip Novák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 18
178. Filip Peřinka Sport Relax CZE 1 1 1 18
104. Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 17
105. Jakub Čišecký CZE 1 1 1 16
105. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 2 16
105. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 2 16
105. Matěj Lang Sport Relax CZE 1 16
105. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 16
105. Igor Šebo Sport Club Flair o.s. CZE 1 16
105. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2 16
105. Pavel Valenta Sokol karate Tišnov CZE 1 16
113. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 1 15
114. Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 14
114. Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 14
116. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 13
117. Viliam Gago TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 12
117. Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 12
117. Jakub Kolek Sport Relax CZE 1 2 12
117. Pavel Musil SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
117. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
117. Oliver Simon SKBU Hostivař CZE 2 12
117. Tobiáš Suchánek KC MABU-DO Olomouc CZE 1 12
117. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
117. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 12
117. Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
117. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
128. Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 11
128. Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 11
130. Oliver Bobek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 10
130. Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 10
130. David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 10
130. Dan Vyhlídal Sokol Nymburk CZE 1 1 10
134. Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 9
134. Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
136. Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 8
136. Martin Beitel KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 8
136. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
136. Lukáš Dedouch Shikukai Praha CZE 1 8
136. Daniel Engler SKM Bílina CZE 1 8
136. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
136. Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 8
136. Josef Holas Sokol Nymburk CZE 1 8
136. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
136. Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE 1 8
136. Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE 1 8
136. Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
136. Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 8
136. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 8
136. Daniel Matoušek SKBU Hostivař CZE 1 8

Stránka: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix North Bohemia 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů