KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
58. postup Jakub Čišecký CZE 1 1 1 16
58. pokles Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 2 16
58. pokles Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 16
58. pokles Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 2 16
58. pokles Matěj Lang KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 16
58. postup David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 16
58. pokles Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 16
58. pokles Jindřich Stiller Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
58. pokles Igor Šebo Sport Club Flair o.s. CZE 1 16
58. pokles Adam Zdobinský KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2 16
111. pokles Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 15
111. pokles Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 1 15
113. pokles Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 14
113. pokles Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 14
113. pokles Filip Peřinka KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 14
113. pokles Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 14
117. pokles David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 13
117. postup Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 3 13
119. pokles Viliam Gago Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 12
119. pokles Pavel Musil SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
119. pokles Oliver Simon SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2 12
119. pokles Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
119. pokles Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 12
119. pokles Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 12
119. postup Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE 1 1 12
126. pokles Tomáš Novák SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 11
126. pokles Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 11
128. Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 10
128. Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 10
128. David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 10
128. Dan Vyhlídal Sokol Nymburk CZE 1 1 10
132. Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 9
132. Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 9
132. postup Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 9
132. pokles Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
136. pokles Martin Beitel KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 8
136. pokles Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
136. pokles Lukáš Dedouch Shikukai Praha CZE 1 8
136. pokles Daniel Engler SKM Bílina CZE 1 8
136. pokles Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 8
136. pokles Josef Holas Sokol Nymburk CZE 1 8
136. pokles Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE 1 8
136. pokles Jakub Kolek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 8
136. pokles Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
136. pokles Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 8
136. pokles Daniel Matoušek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 8
136. pokles Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 8
136. pokles Tomáš Mikolášek KK Kladno CZE 1 8
136. pokles Lukáš Molinek Tesla Brno CZE 1 8
136. pokles Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 1 8

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů