KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
178. Filip Peřinka Sport Relax CZE 1 1 1 18
102. Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 17
103. Jakub Čišecký CZE 1 1 1 16
103. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 2 16
103. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 2 16
103. Matěj Lang Sport Relax CZE 1 16
103. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 16
103. Igor Šebo Sport Club Flair o.s. CZE 1 16
103. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2 16
103. Pavel Valenta Sokol Tišnov CZE 1 16
111. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 1 15
112. Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 14
112. Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 14
114. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 13
115. Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE 1 1 12
115. Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 12
115. Jakub Kolek Sport Relax CZE 1 2 12
115. Pavel Musil SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
115. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
115. Oliver Simon SKBU Hostivař CZE 2 12
115. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
115. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 12
115. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
124. Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 11
124. Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 11
126. Oliver Bobek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 10
126. Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 10
126. David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 10
126. Dan Vyhlídal Sokol Nymburk CZE 1 1 10
130. Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 9
130. Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
132. Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 8
132. Martin Beitel KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 8
132. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
132. Lukáš Dedouch Shikukai Praha CZE 1 8
132. Daniel Engler SKM Bílina CZE 1 8
132. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
132. Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 8
132. Josef Holas Sokol Nymburk CZE 1 8
132. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
132. Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE 1 8
132. Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE 1 8
132. Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
132. Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 8
132. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 8
132. Daniel Matoušek SKBU Hostivař CZE 1 8
132. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 8
132. Tomáš Mikolášek KK Kladno CZE 1 8
132. Lukáš Molinek Tesla Brno CZE 1 8
132. Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 8

Stránka: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů