KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE 4 2 1 274
2. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 4 5 1 213
3. Petr Podrábský Česká republika CZE 4 2 212
4. Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE 3 3 3 208
5. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 5 2 1 1 206
6. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 5 1 204
7. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 3 4 180
8. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 4 1 3 1 174
9. Tomáš Gabriel Česká republika CZE 5 168
10. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 2 2 2 1 150
11. Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 1 2 1 149
12. Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE 1 2 5 144
12. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 2 3 2 144
14. Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 3 132
15. Filip Kovařík Red Dragon Team CZE 1 1 5 124
16. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 2 2 120
17. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 1 3 112
18. Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 3 3 100
19. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 3 2 1 98
20. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 2 1 96
20. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3 2 96
22. Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 2 2 2 84
23. Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE 2 3 1 82
23. Štěpán Stodola SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 1 2 82
25. Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE 3 80
25. Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 1 80
25. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 80
28. Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE 2 1 76
29. Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 70
30. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 5 2 68
31. Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE 1 2 2 66
32. Filip Exnar Česká republika CZE 1 2 64
32. Michal Slouka Sokol karate Tišnov CZE 2 1 64
32. Pavel Urban L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 1 1 64
35. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3 1 62
35. Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE 2 1 1 62
37. Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE 2 56
38. Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE 4 2 54
39. Michal Galla Champions team - Chodov CZE 2 1 52
39. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 2 1 52
41. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 2 50
42. Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 48
42. Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 5 48
42. Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE 4 1 48
45. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 46
46. Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 3 44
46. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 44
48. Jakub Schánilec Česká republika CZE 1 2 40
49. Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 38
50. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 36

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů