KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
54. Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE 3 1 1 17
102. Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 2 16
102. Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE 1 16
102. Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 16
102. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 1 16
102. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 16
102. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 2 16
102. Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 16
102. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 1 1 1 16
102. Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE 1 1 16
102. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 1 16
102. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 3 16
102. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 16
102. David Plaček ŠSK karate Karviná CZE 1 16
102. David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 1 16
102. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 16
117. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 15
117. Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 15
119. Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 14
119. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 14
119. Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 14
122. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 2 12
122. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 12
122. Vojtěch Karaus Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 12
122. Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 12
122. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 12
122. Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 12
122. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 12
122. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 12
130. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 11
130. Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 11
130. Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 1 1 11
130. Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 2 11
130. Eduard Toman SK Slavia Orlová CZE 1 1 11
135. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 10
135. Erik Stojka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 10
137. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 9
137. Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 1 9
139. Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 8
139. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 8
139. Marek Ginter Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
139. Tomáš Hlobeň Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
139. Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
139. Oliver Jansta Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
139. Jan Jiráň Sport Relax CZE 1 8
139. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 1 8
139. Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
139. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 8
139. Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
139. Petr Müller VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 8

Stránka: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů