KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
21. Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE 1 16
21. Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 16
21. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 1 16
21. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 2 16
21. Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 16
21. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 1 1 1 16
21. Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE 1 1 16
21. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 1 16
21. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 3 16
21. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 16
21. David Plaček ŠSK karate Karviná CZE 1 16
21. David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 1 16
21. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 16
114. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 15
115. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 14
115. Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 14
115. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 14
115. Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 14
119. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 2 12
119. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 12
119. Vojtěch Karaus Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 12
119. Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 12
119. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 12
119. Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 12
119. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 12
119. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 12
127. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 11
127. Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 11
127. Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 1 1 11
127. Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 2 11
127. Eduard Toman SK Slavia Orlová CZE 1 1 11
132. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 10
132. Erik Stojka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 10
134. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 9
134. Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 1 9
136. Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 8
136. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 8
136. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
136. Marek Ginter Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
136. Tomáš Hlobeň Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
136. Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
136. Oliver Jansta Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
136. Jan Jiráň Sport Relax CZE 1 8
136. Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
136. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 2 8
136. Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
136. Petr Müller VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 8
136. Dan Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 8
136. René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
136. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8

Stránka: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů