KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Patricie Klapalová Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE 14 3 472
2. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 11 3 5 1 415
3. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 10 1 2 344
4. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 7 4 7 1 334
5. Nikola Štěrbáková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 7 2 1 1 314
6. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 6 3 2 1 289
7. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 4 4 280
8. Sabina Křížová Karate team Bohunice z.s. CZE 5 7 3 2 1 259
9. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 9 3 1 1 248
10. Nikola Jůzová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 4 2 2 1 1 231
11. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 2 4 5 2 224
12. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 2 2 2 1 223
13. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 6 1 1 194
14. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 4 7 2 186
15. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 2 2 1 184
16. Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 2 3 4 2 183
17. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 1 5 2 1 182
18. Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 1 8 1 174
19. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 4 164
20. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 2 2 3 2 162
21. Fabiana Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 4 1 4 148
21. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 2 2 2 148
21. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 3 4 2 148
24. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 4 2 146
25. Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 2 4 2 142
26. Mira Bučková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 3 2 1 141
27. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 7 140
28. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 3 136
29. Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 2 3 1 130
30. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 2 1 128
31. Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 2 125
32. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 6 3 3 124
33. Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 4 1 119
34. Nikola Janoušová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 3 3 1 112
35. Pavla Čížková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 5 6 2 1 111
36. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2 4 3 106
36. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 4 2 106
36. Anička Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 3 1 106
39. Tereza Mikudová Sport Club Flair o.s. CZE 3 5 3 98
40. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 2 3 2 6 92
41. Anna Kubínová BUDO Plzeň z.s. CZE 2 84
42. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 4 2 3 82
43. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 4 76
44. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 4 1 73
45. Adéla Šinerová Česká republika CZE 2 2 1 72
46. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 1 70
47. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4 2 1 69
48. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4 2 66
49. Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 2 1 65
50. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 4 64

Stránka: 1/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů