KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
315. postup Jiří Svoboda Sport Relax CZE 2 6
315. postup Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 6
315. pokles Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
315. pokles Václav Vidlička KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6
315. pokles David Vyhnal Karate Vision Praha CZE 1 6
206. pokles Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 5
206. pokles Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 5
206. pokles Jiří Petr SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 5
206. pokles Jan Tatýrek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 5
210. pokles Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
210. pokles Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
210. pokles Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
210. pokles Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
210. pokles Tomáš Frolík Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
210. pokles Michal Grepl SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
210. pokles Daniel Hnyk Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
210. pokles Jan Horyna Karate Vision Praha CZE 1 4
210. pokles Jakub Chába Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
210. pokles Daniel Janata Sport Relax CZE 1 4
210. pokles Viktor Koporec Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
210. pokles Jaroslav Kryštůfek Ippon KK Rakovník CZE 1 4
210. pokles Miroslav Líbal EMĚ Mělník CZE 2 4
210. pokles Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 4
210. pokles Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
210. pokles Tomáš Marek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
210. pokles Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
210. pokles Vojtěch Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 4
210. pokles Viktor Miller Kobra Kladno CZE 2 4
210. pokles Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
210. pokles Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
210. pokles Ondřej Odložík TARO KAN, z.s. CZE 1 4
210. pokles Tomáš Olejník Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 4
210. pokles Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE 1 4
210. pokles Ondřej Peleška KARATEDO Němčice CZE 1 4
210. pokles Daniel Plass SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 4
210. pokles Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
210. pokles David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
210. pokles Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE 1 4
210. pokles Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
210. pokles Jan Roček KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
210. pokles Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 4
210. pokles Jan Říman TJ Fulnek CZE 1 4
210. pokles Martin Stodola Oddíl karate Hlinsko CZE 2 4
210. pokles Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 4
210. pokles Lukáš Sýkora Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
210. pokles Tomáš Šíma KC Podbořany CZE 1 4
210. pokles Jakub Špes KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
210. pokles Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
210. pokles Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 4
210. pokles Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE 1 4

Stránka: 5/7
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů