KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
280. Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE 1 5
280. Alex Kirschner Karate Klub Jeseník z.s. CZE 5
280. Jan Tatýrek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 5
204. Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
204. Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 4
204. Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
204. Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
204. Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
204. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
204. Tomáš Frolík Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
204. Michal Grepl SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
204. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
204. David Hološevič SKP karate Písek CZE 1 4
204. Jan Horyna Karate Vision Praha CZE 1 4
204. Jakub Chába Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
204. Daniel Janata KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
204. Jan Kopsa Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
204. Jaroslav Kryštůfek Ippon KK Rakovník CZE 1 4
204. Miroslav Líbal Shotokan Karate Mělník CZE 2 4
204. Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 4
204. Tomáš Marek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
204. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
204. Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
204. Vojtěch Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
204. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 2 4
204. Vojtěch Novotný Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
204. Ondřej Odložík TARO KAN, z.s. CZE 1 4
204. Tomáš Olejník Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 4
204. Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE 1 4
204. Daniel Plass SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 4
204. Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
204. David Posolda Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
204. Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE 1 4
204. Jan Roček KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
204. Jan Říman TJ Fulnek CZE 1 4
204. Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 4
204. Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
204. Lukáš Sýkora Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
204. Tomáš Šíma KC Podbořany CZE 1 4
204. Jakub Špes KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
204. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 4
204. Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
204. Patrik Vébr SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
204. Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
204. Daniel Vorlický SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
204. Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 4
204. Petr Zakopal Glaverbel Teplice CZE 1 4
204. Adam Zdobinský KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
249. Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE 3
249. Jakub Bartoš ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 3

Stránka: 5/8
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6 |  7 |  8

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů