KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
143. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3 1 55
52. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 1 54
53. Šimon Průcha Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 3 1 51
54. Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 48
54. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 2 2 2 48
54. Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3 1 48
57. Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE 1 4 2 1 1 47
57. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 2 1 47
59. Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 2 45
60. Jakub Hradský Kobra Kladno CZE 1 1 1 43
61. Milan Hájek Sport Relax CZE 1 2 1 2 41
62. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 4 1 1 38
62. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 38
62. Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE 1 2 1 38
62. Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 1 1 38
62. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 2 38
67. Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 1 36
68. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 34
69. Michael Novotný SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 32
70. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 3 2 30
70. Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 30
70. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 5 30
70. Patrik Plevák Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 1 30
70. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 2 2 30
70. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 1 1 30
76. Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 2 1 29
76. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 2 29
78. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 28
78. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 28
78. Igor Laštůvka Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 28
78. Matěj Malčík Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 28
78. Daniel Razák Sport Relax CZE 1 1 1 28
83. Jakub Wohlrab Sport Relax CZE 3 2 27
83. Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE 3 1 2 27
85. Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 1 26
85. David Minárik Sport Relax CZE 2 2 26
85. René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 26
88. Petr Mičic KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 25
88. Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 2 25
90. Marcel Rebro NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 24
91. Marek Fejfárek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 3 1 22
91. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 22
91. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 22
94. Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 3 20
94. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 2 1 20
94. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 20
94. David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 20
94. Matyáš Miller SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 20
94. Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 1 20
100. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 4 1 19

Stránka: 2/6
1 | 2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů