KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 20 1 1 740
2. Daniel Brejcha SKIF Czech Republic CZE 12 3 5 1 1 489
3. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 6 3 9 1 370
4. David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 6 5 2 3 334
5. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 5 1 8 1 308
6. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 2 3 1 262
7. Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE 5 1 2 236
8. Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 5 1 2 3 1 235
9. Filip Vít SHOBU Academy CZE 4 3 4 1 3 219
10. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 2 6 2 206
11. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 2 7 1 2 1 205
12. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 3 5 1 196
13. Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 4 2 2 1 195
14. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 1 7 2 180
15. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 4 1 1 1 1 168
16. Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 5 1 164
17. Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 1 4 1 1 161
18. Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 4 1 156
19. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 2 1 5 2 1 137
20. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 3 1 136
21. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 6 5 132
22. Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 7 2 5 126
23. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 1 1 124
24. Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 3 3 1 1 123
25. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 3 3 2 119
26. Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 2 112
26. Vít Masař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 2 1 1 1 112
28. Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 3 4 3 110
28. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 2 1 3 2 1 110
30. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 1 8 108
31. Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE 3 2 3 1 95
32. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 2 3 2 94
33. David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 7 1 93
34. Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 1 2 92
35. Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 2 1 91
36. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 2 3 2 2 87
37. David Broda SK Tommi Praha CZE 3 3 2 1 82
37. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 3 2 2 82
39. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 1 1 3 76
40. Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 5 3 74
41. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 3 3 2 69
42. Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4 2 3 68
42. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 3 68
44. Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 4 1 65
45. Martin Špatenka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 1 5 64
46. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 3 62
47. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4 1 1 60
48. Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE 4 2 58
48. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 4 2 1 58
50. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 3 3 56

Stránka: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů