KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Matěj Říha GRYF Liberec CZE 21 1 1 800
2. Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 12 3 3 1 466
3. Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE 7 3 9 1 394
4. David Stárek KK Jeseník CZE 6 5 5 3 382
5. Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE 5 1 3 1 266
6. Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 4 5 2 3 1 245
7. Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 4 3 4 3 4 237
8. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 5 3 5 1 1 225
9. Filip Smutný SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 2 7 1 216
10. Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE 2 7 1 2 1 205
11. Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE 4 3 5 2 1 197
12. Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE 1 7 2 1 184
13. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 7 5 164
14. Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE 2 1 2 1 158
15. Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 6 2 4 2 151
16. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 3 1 1 144
16. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 1 144
18. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 3 1 3 2 1 134
19. Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE 1 3 3 2 1 133
20. Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE 7 2 6 130
21. Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE 2 1 5 1 127
22. Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 8 3 126
23. Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8 1 118
24. Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 3 4 4 116
25. David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 8 1 113
26. Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 2 112
26. Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 2 1 1 1 112
28. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 2 3 1 2 110
29. Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE 2 2 4 108
30. Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE 3 3 3 1 107
31. David Broda SK Tommi Praha CZE 4 3 2 1 106
32. Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 2 3 1 95
33. Matyáš Kloubek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 3 1 86
34. Radim Patkolo KCK Team CZE 3 2 3 1 84
34. Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 3 3 84
36. Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4 2 4 73
37. Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 2 2 1 1 72
37. Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE 2 2 2 3 72
39. Dominik Smola SKP Karate Písek CZE 1 3 3 2 69
40. Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE 4 3 68
41. Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 1 4 1 65
42. Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE 1 3 3 3 64
42. Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 5 64
42. Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 2 3 1 64
42. Martin Špatenka Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 3 1 5 64
46. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 4 2 1 58
47. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4 1 1 56
48. Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 3 1 55
49. Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 5 1 54
50. Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 3 1 53

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2016
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů