KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Matěj Říha GRYF Liberec CZE 21 1 1 800
2. Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 14 3 5 1 1 537
3. Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE 7 3 9 1 394
4. David Stárek KK Jeseník CZE 6 5 5 3 382
5. Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE 5 1 3 1 266
6. Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE 4 2 3 1 262
7. Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE 4 5 2 3 1 245
8. Filip Vít SHOBU Academy CZE 4 3 4 3 4 237
9. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 5 3 5 1 1 225
10. Filip Smutný KESL RYU Shotokan CZE 3 2 7 1 216
11. Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE 2 7 1 2 1 205
12. Matteo Tamborlani TARO KAN CZE 4 3 5 2 1 197
13. Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 7 4 4 2 191
14. Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan CZE 3 2 4 1 1 190
15. Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE 1 7 2 1 184
16. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 7 5 164
17. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 3 1 1 144
17. Vojtěch Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE 3 1 1 1 1 144
17. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 1 144
20. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 3 1 3 2 1 134
21. Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE 1 3 3 2 1 133
22. Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan CZE 7 2 6 130
23. Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo CZE 2 1 5 1 127
24. Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 8 3 126
25. Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8 1 118
26. Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 3 4 4 116
27. David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 8 1 113
28. Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 2 112
28. Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 2 1 1 1 112
30. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 2 3 1 2 110
31. Tomáš Zaťko TARO KAN CZE 2 2 4 108
32. Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE 3 3 3 1 107
33. David Broda SK Tommi Praha CZE 4 3 2 1 106
34. Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE 2 1 3 1 2 102
35. Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 2 3 1 95
36. Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 6 92
37. Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE 3 2 2 3 88
38. Radim Patkolo KCK Team CZE 3 2 3 1 84
38. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE 1 3 3 84
40. Filip Pohl TARO KAN CZE 1 1 1 78
41. Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4 2 4 73
42. Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 2 2 1 1 72
43. Dominik Smola SKP Karate Písek CZE 1 3 3 2 69
44. Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE 4 3 68
45. Pim Brands KESL RYU Shotokan CZE 2 1 4 1 65
46. Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE 1 3 3 3 64
46. Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 3 2 1 64
46. Jan Řápek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 2 3 1 64
46. Martin Špatenka Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 3 1 5 64
50. Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE 1 2 1 60

Stránka: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů