KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 21 1 1 800
2. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 15 3 5 2 1 571
3. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 7 3 9 1 394
4. David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 6 5 5 3 382
5. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 2 3 1 322
6. Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE 5 1 3 1 266
7. Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 5 2 3 1 245
8. Filip Vít SHOBU Academy CZE 4 3 4 3 4 237
9. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 5 3 5 1 1 225
10. Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 2 7 1 216
11. Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 3 4 1 1 206
12. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 2 7 1 2 1 205
13. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 4 3 5 2 1 197
14. postup Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 3 1 6 1 196
15. pokles Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 7 4 4 2 191
16. pokles Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 1 7 2 1 184
17. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 7 5 164
18. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 3 1 1 144
18. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 3 1 1 1 1 144
18. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 1 144
21. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 3 1 3 2 1 134
22. Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 3 3 2 1 133
23. Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 7 2 6 130
24. postup Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 1 3 1 129
25. pokles Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 5 1 127
26. pokles Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 8 3 126
27. pokles Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 1 8 1 118
28. Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 3 4 4 116
29. David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 8 1 113
30. Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE 3 2 2 112
30. Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 2 1 1 1 112
32. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 2 3 1 2 110
33. postup Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 2 1 2 2 1 109
34. pokles Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 3 3 2 3 108
34. pokles Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 2 2 4 108
36. pokles Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE 3 3 3 1 107
37. pokles David Broda SK Tommi Praha CZE 4 3 2 1 106
38. pokles Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 1 1 105
39. pokles Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 3 1 2 102
40. pokles Šimon Průcha Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 2 3 1 95
41. pokles Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 6 92
42. pokles Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 4 2 2 90
43. pokles Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 2 3 1 84
43. pokles Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 3 84
45. pokles Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4 2 4 73
46. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 1 1 72
47. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 3 3 2 69
48. Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE 4 3 68
49. Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 4 1 65
50. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 3 3 64

Stránka: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů