KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
12. postup Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 1 1 48
12. pokles Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 48
12. pokles Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2 1 48
12. pokles Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 2 1 48
12. pokles Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 48
12. pokles Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 1 48
57. pokles Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 44
57. pokles Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 44
57. pokles Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 44
57. pokles Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 44
57. pokles Ondřej Tomko SKC Louny CZE 2 2 44
57. pokles Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 44
63. pokles Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 3 42
63. pokles David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 42
63. pokles Michal Lysko GRYF z.s. CZE 3 2 42
66. pokles Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 40
66. postup Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE 4 40
66. pokles Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 1 2 40
69. pokles Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 2 1 39
70. pokles Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 38
70. pokles Dominik Majera SKBU Trutnov CZE 1 2 2 38
70. pokles David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 1 38
73. pokles Radek Krucký Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 2 1 1 37
74. pokles Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 36
74. pokles Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 36
74. pokles Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 36
77. pokles Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 35
78. postup David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 1 34
78. pokles Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE 1 1 34
80. pokles Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 32
80. pokles Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2 32
80. pokles Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 32
83. pokles Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 31
84. pokles Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 30
85. pokles Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 2 28
85. pokles Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 28
85. pokles Lukáš Jílek Champions Team CZE 1 2 1 28
85. pokles Jiří Krejcar SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 28
85. pokles Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE 2 28
85. pokles Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 5 28
85. pokles Milan Zítko SHOBU Academy CZE 2 28
92. pokles Vojtěch Bittner Sport Relax CZE 2 1 27
92. pokles Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 27
92. pokles Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 27
95. pokles Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 26
95. pokles Jakub Hajný SKC Louny CZE 1 3 1 26
97. pokles Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 24
97. pokles Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 24
97. pokles Filip Horáček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 24
97. pokles Lukáš Jenker TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 24

Stránka: 2/7
1 | 2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů