KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 10 3 8 1 560
2. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 15 1 4 504
3. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 8 7 3 388
4. Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE 8 4 1 372
5. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 6 1 4 1 1 216
6. Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE 3 3 2 3 208
7. Michael Jahelka Česká republika CZE 3 2 2 1 203
8. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 5 3 1 196
9. Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 4 6 1 190
10. Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 2 2 176
11. Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 4 1 1 1 174
12. Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 1 168
13. Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 4 2 160
14. Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 2 1 142
15. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 4 3 136
16. Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE 2 1 4 2 130
17. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 2 1 2 1 128
18. David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 6 1 126
19. Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 2 1 124
20. František Chudoba GRYF z.s. CZE 3 1 120
21. Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4 1 1 108
22. Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 2 4 1 99
23. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 1 96
24. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 1 1 90
24. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 2 3 5 90
26. Dan Kadlec TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 2 88
27. Jan Zrnovský GRYF z.s. CZE 3 3 1 84
28. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 80
28. Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE 1 3 4 1 80
28. Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 80
31. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 3 2 76
32. Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 1 74
32. Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 5 3 74
34. Jakub Elznic KK Kladno CZE 1 3 2 2 1 72
34. Tomáš Lipowski ŠSK karate Karviná CZE 1 2 2 72
36. Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 3 68
36. Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE 2 1 68
36. Josef Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 1 1 68
39. Dominik Fulnek KC Tiger Nové Strašecí CZE 2 1 2 66
40. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 64
41. Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 1 3 1 62
42. Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE 3 2 60
43. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 3 56
43. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 56
45. Martin Bednár KARATE Havířov CZE 1 3 1 55
46. Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 2 54
47. Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 52
47. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 3 52
49. Tibor Malinský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 1 50
49. Petr Matějovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 50

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix North Bohemia 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů