KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Matěj Cvrk SK Kamiwaza karate CZE 10 3 8 1 560
2. Petr Urbanec KK Lichnice CZE 15 1 4 504
3. Tomáš Pleva KK Lichnice CZE 8 7 3 388
4. Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE 8 4 1 372
5. Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 3 2 3 208
6. Michael Jahelka Česká republika CZE 3 2 2 1 203
7. Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE 2 4 6 1 190
8. Pim Brands KESL RYU Shotokan CZE 5 2 2 176
9. Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE 4 1 1 1 174
10. Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE 3 2 1 168
11. Josef Černík Sokol Sadská CZE 4 2 160
12. Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan CZE 2 2 2 1 142
13. David Posolda KK Jeseník CZE 3 4 3 136
14. Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE 2 1 4 2 130
15. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 2 1 2 1 128
16. David Lín SK Kamiwaza karate CZE 1 2 6 1 126
17. František Chudoba GRYF Liberec CZE 3 1 120
18. Marek Náhlik KCK Team CZE 1 4 1 1 108
19. Jan Šrámek KCK Team CZE 2 1 2 4 1 99
20. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 2 3 5 90
21. Dan Kadlec Karate České Budějovice CZE 1 3 2 88
21. Daniel Nový KCK Team CZE 2 1 2 1 88
23. Jan Zrnovský GRYF Liberec CZE 3 3 1 84
24. Ondřej Bosák SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 1 1 80
24. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan CZE 1 2 80
24. Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE 1 3 4 1 80
24. Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 80
28. David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 3 1 78
29. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 3 2 76
30. Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE 2 2 1 74
31. Jakub Elznic KK Kladno CZE 1 3 2 2 1 72
32. Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 1 2 3 68
32. Silvestr Hirner Karate Havířov CZE 2 1 68
32. Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE 1 1 1 1 68
35. Dominik Fulnek KC Tiger Nové Strašecí CZE 2 1 2 66
36. Tomáš Hermann Karate České Budějovice CZE 2 2 64
37. Jakub Kočí GRYF Liberec CZE 1 3 1 62
38. Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE 3 2 60
39. Petr Škalda KARATE-DO Dvůr Králové CZE 5 3 58
40. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 3 56
40. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 56
42. Jakub Klauda SKBU Trutnov CZE 1 1 1 2 54
43. Matyáš Hric Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 52
43. Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE 1 3 52
45. Tibor Malinský Spartak Hradec Králové CZE 1 2 1 50
45. Petr Matějovský KESL RYU Shotokan CZE 1 1 1 50
47. Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE 1 48
47. Tomáš Lipowski ŠSK Karate Karviná CZE 2 2 48
47. Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 2 48
47. Tobiáš Suchánek KC MABU-DO Olomouc CZE 1 1 1 48

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů