KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 9 1 358
2. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 6 1 4 1 1 256
3. David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 7 1 240
4. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 5 1 1 1 221
5. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 3 3 3 188
6. Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE 4 168
7. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 1 1 156
8. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 144
9. Filip Černík Česká republika CZE 4 132
10. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 3 3 1 128
11. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 4 2 126
12. Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 2 116
13. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 2 2 1 113
14. Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 4 1 108
15. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 2 1 105
16. Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 2 1 104
17. Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE 2 1 92
17. Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 5 92
17. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 92
20. Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 1 3 88
21. Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 84
22. Nikolas Mišík TJ KARATE Praha CZE 1 3 1 1 82
23. Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 80
23. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 80
25. Gleb Jeremenko Karate Vision Praha CZE 2 2 1 76
26. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 1 1 4 72
26. David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4 72
26. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
26. Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 3 72
30. Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE 2 1 1 2 70
31. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 2 60
31. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 2 60
31. Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4 60
34. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 2 2 1 1 58
35. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 56
36. Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 52
36. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 52
36. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 2 52
36. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 52
36. Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE 4 52
41. Tiep-Dang Ha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 51
42. Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 1 48
42. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 2 48
42. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 1 4 48
45. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 46
45. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 4 46
47. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 1 44
47. Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 2 2 44
49. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 2 40
49. Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 40

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů