KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 7 1 4 2 1 290
2. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 7 1 250
3. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 5 1 2 1 241
4. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 3 3 3 1 193
5. Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE 5 192
6. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 5 2 182
7. Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 5 1 161
8. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 1 1 156
9. Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 6 1 144
9. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 144
9. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 2 3 144
12. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 3 1 1 138
13. Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 4 136
14. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 1 2 2 1 129
15. Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 5 1 3 120
16. Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE 2 2 116
17. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 1 2 3 1 108
17. Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 2 5 108
19. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 2 1 105
20. Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 2 1 104
20. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 5 104
22. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 2 5 2 98
23. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 92
23. Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 1 92
25. Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE 1 3 2 1 90
26. Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 3 88
27. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 87
28. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 2 2 84
29. David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 5 80
29. Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 3 1 1 80
29. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 1 80
32. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 2 1 75
33. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 1 1 4 72
33. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
35. Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE 2 1 1 2 70
36. Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 64
36. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 64
38. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 60
38. Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4 60
40. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 1 1 58
40. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 2 2 1 1 58
42. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 2 2 56
43. Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 2 54
43. Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 54
45. Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE 1 3 52
45. Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE 4 52
45. Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 1 52
48. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 1 1 50
49. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 2 48
49. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 48

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix North Bohemia 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů