KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
193. Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
193. Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
193. Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
193. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
193. Martin Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 8
193. Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
193. Daniel Jáchym Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
193. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
193. Jakub Kiss Karate Klub Chodov CZE 1 8
193. Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 2 8
193. Ondřej Koriťák SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
193. Křupka Karate Klub Fudoshin CZE 1 8
193. Štěpán Kubeček Fight Club České Budějovice CZE 1 1 8
193. Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
193. Phuc Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
193. Ondřej Odložík TARO KAN, z.s. CZE 1 8
193. Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 8
193. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
193. Ulziiorshikh Sodkherlen Sport Relax CZE 1 8
193. Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 8
193. Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE 1 8
193. Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE 1 8
193. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
193. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
193. Vít Urban SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
193. Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
193. Jan Zrnovský GRYF z.s. CZE 1 8
193. Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 8
179. Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 7
180. Marek Boura GRYF z.s. CZE 1 6
180. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 1 6
180. Jakub Fořt Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
180. Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6
180. Slavoj Vohralík TJ Sokol Stěžery CZE 1 6
185. Sebastian Domenici Kosmas Team CZE 1 5
185. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 5
187. Tomáš Bortel ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
187. Luboš Dudoň KC Žatec CZE 1 4
187. Filip Fuhrman Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
187. Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
187. Martin Klouda Fight Club České Budějovice CZE 1 4
187. Vladimír Kornijenko GRYF z.s. CZE 1 4
187. Petr Matějovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
187. Dalibor Mišík TJ Karate Praha CZE 1 4
187. Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
187. Tomáš Olejník Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 4
187. Marek Rozner Baník Havířov CZE 1 4
187. Martin Rychtarík TJ Fulnek CZE 1 4
187. Adam Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
187. Agur Salmi TJ Karate Libčice CZE 1 4

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů