KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
85. postup Václav Lugert Champions team z.s. CZE 1 1 10
85. postup Petr Nguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 1 10
153. postup Michal Kesner SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 9
154. pokles Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 1 8
154. pokles Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 8
154. pokles David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
154. pokles Vojtěch David Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
154. pokles Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
154. pokles Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
154. pokles Daniel Dvořák SK Trial CZE 1 8
154. pokles Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
154. pokles Jakub Franc Karate-Do Sokolov CZE 1 8
154. pokles Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
154. pokles Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
154. pokles Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
154. pokles Martin Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 8
154. pokles Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
154. pokles Daniel Jáchym Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
154. pokles Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
154. pokles Jakub Kiss Karate Klub Chodov CZE 1 8
154. pokles Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 2 8
154. pokles Ondřej Koriťák SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
154. pokles Křupka Karate Klub Fudoshin CZE 1 8
154. pokles Štěpán Kubeček Fight Club České Budějovice CZE 1 1 8
154. pokles Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
154. pokles Phuc Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
154. pokles Ondřej Odložík TARO KAN, z.s. CZE 1 8
154. pokles Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 8
154. pokles Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
154. pokles Ulziiorshikh Sodkherlen KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
154. pokles Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 8
154. pokles Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE 1 8
154. pokles Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE 1 8
154. pokles Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
154. pokles Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
154. pokles Vít Urban SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
154. pokles Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
154. pokles Jan Zrnovský GRYF z.s. CZE 1 8
154. pokles Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 8
190. Martin Gaube Shotokan karate club Louny CZE 1 7
190. pokles Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 7
192. pokles Šimon Branda SHOBU Academy CZE 1 6
192. pokles Jakub Fořt TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
192. pokles Jiří Mikula SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
192. pokles Slavoj Vohralík TJ Sokol Stěžery CZE 1 6
196. pokles Sebastian Domenici Kosmas Team CZE 1 5
196. pokles Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 5
196. postup Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 5
199. pokles Tomáš Bortel ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
199. pokles Luboš Dudoň KC Žatec CZE 1 4

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů