KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
114. Miloš Holub SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 12
114. Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 12
114. Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 12
114. Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
114. Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 1 12
114. Petr Novák SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
114. Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
114. Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE 2 12
114. Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
114. Pavel Švec SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
114. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 12
114. Lukáš Vlček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
114. Patrik Zeman SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
114. Filip Zralý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 12
165. Vladyslav Goryanov KC Tiger Nové Strašecí CZE 1 1 10
165. Hoan-Than Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 1 10
167. Jan Částka TJ Karate České Budějovice CZE 2 9
167. Michal Kesner SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 9
169. Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 1 8
169. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 8
169. David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
169. Vojtěch David Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
169. Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
169. Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
169. Daniel Dvořák SK Trial CZE 1 8
169. Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
169. Jakub Franc Karate-Do Shotokan-ryu Sokolov CZE 1 8
169. Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
169. Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
169. Jáchym Hořák KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 8
169. Martin Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 8
169. Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
169. Daniel Jáchym Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
169. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
169. Jakub Kiss Karate Klub Chodov CZE 1 8
169. Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 2 8
169. Ondřej Koriťák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 8
169. Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
169. Pavel Krátký st. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 8
169. Křupka Karate Klub Fudoshin CZE 1 8
169. Štěpán Kubeček Fight Club České Budějovice CZE 1 1 8
169. Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
169. Phuc Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
169. Ondřej Odložík TARO KAN, z.s. CZE 1 8
169. Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 8
169. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
169. Ulziiorshikh Sodkherlen KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
169. Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 8
169. Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE 1 8
169. Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE 1 8

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů