KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
142. Tobiáš Suchánek KC MABU-DO Olomouc CZE 1 1 24
142. Martin Šípoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 24
142. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 24
104. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 22
104. Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE 1 1 22
104. Michal Oravíček SPORT UNION, z. s. CZE 3 22
107. Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 20
107. Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 20
107. Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 20
107. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 2 20
107. Oliver Simon SKBU Hostivař CZE 2 20
107. Lukáš Stehlík KASR ŽAMBERK CZE 1 1 20
107. Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 20
107. Lukáš Vlček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 20
115. Martin Drdel SKP karate Písek CZE 1 1 18
115. Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE 1 1 18
115. Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 2 18
118. Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 17
119. Kryštof Bejček Cobra Ryu Strakonice CZE 1 16
119. Miroslav Bílý KK Odry CZE 1 16
119. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 16
119. Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
119. Antonín Douffek SKK Budo Havířov CZE 1 16
119. Viliam Gago TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 16
119. Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE 1 16
119. Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 16
119. Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 2 16
119. Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 16
119. Michal Kunert KC MABU-DO Olomouc CZE 1 16
119. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 16
119. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
119. David Plaček ŠSK karate Karviná CZE 1 16
119. Jiří Šikula Sokol karate Tišnov CZE 1 1 16
119. Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
119. Lukáš Vejdělek TJ Sokol Stěžery CZE 2 16
119. Jan Zrnovský GRYF z.s. CZE 1 1 16
137. Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
137. Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE 1 1 12
137. Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 12
137. Alan Godi Baník Havířov CZE 1 1 12
137. Than Hing Hoang Fight Club České Budějovice CZE 1 12
137. Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE 2 12
137. Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
137. Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 1 12
137. Petr Novák SKBU Hostivař CZE 1 12
137. Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
137. Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
137. Pavel Švec SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
137. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 12
137. Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů