KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
121. postup Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 24
121. pokles Martin Šípoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 24
121. pokles Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
104. pokles Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 22
104. pokles Nikolas Mišík TJ KARATE Praha CZE 1 1 22
106. pokles Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 20
106. pokles Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 20
106. pokles Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 2 20
106. pokles David Posolda Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 20
106. pokles David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 20
106. pokles Oliver Simon SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2 20
106. pokles Ondřej Sniegoň SKK Budo Havířov CZE 2 20
106. pokles Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 20
114. pokles Martin Drdel SKP karate Písek CZE 1 1 18
114. pokles Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 18
114. pokles Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 2 18
114. pokles Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 18
118. pokles Kryštof Bejček Cobra Ryu Strakonice CZE 1 16
118. pokles Miroslav Bílý Karate klub Odry, z.s. CZE 1 16
118. pokles Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 16
118. pokles Antonín Douffek SKK Budo Havířov CZE 1 16
118. postup Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 1 16
118. pokles Viliam Gago Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 16
118. pokles Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE 1 16
118. pokles Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 2 16
118. pokles Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 16
118. pokles Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 16
118. pokles David Plaček ŠSK karate Karviná CZE 1 16
118. pokles Jiří Šikula Sokol karate Tišnov CZE 1 1 16
118. pokles Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 16
118. pokles Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
132. pokles Michal Oravíček SPORT UNION, z. s. CZE 2 14
133. pokles Marek Boura GRYF z.s. CZE 2 12
133. pokles Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE 1 1 12
133. pokles Alan Godi Baník Havířov CZE 1 1 12
133. pokles Than Hing Hoang Fight Club České Budějovice CZE 1 12
133. pokles Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE 2 12
133. pokles Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 12
133. pokles Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 12
133. pokles Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
133. pokles Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 1 12
133. pokles Petr Novák SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
133. pokles Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
133. pokles Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
133. pokles Pavel Švec SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
133. pokles Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 12
133. pokles Lukáš Vlček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
133. pokles Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
149. pokles Vladyslav Goryanov KC Tiger Nové Strašecí CZE 1 1 10
149. pokles Hoan-Than Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 1 10

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů