KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
47. postup Oliver Simon SKBU Hostivař CZE 2 20
47. postup Lukáš Stehlík KASR ŽAMBERK CZE 1 1 20
47. postup Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 20
47. pokles Lukáš Vlček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 20
105. pokles Martin Drdel SKP karate Písek CZE 1 1 18
105. pokles Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE 1 1 18
105. pokles Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 2 18
108. pokles Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 17
109. pokles Miroslav Bílý KK Odry CZE 1 16
109. pokles Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 16
109. pokles Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
109. pokles Antonín Douffek SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 16
109. pokles Viliam Gago Shotokan Karate-Do Brno Husovice CZE 1 1 16
109. pokles Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE 1 16
109. pokles Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 2 16
109. pokles Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 16
109. pokles Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 16
109. pokles Michal Kunert KC MABU-DO Olomouc CZE 1 16
109. pokles Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 16
109. pokles Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
109. pokles David Plaček ŠSK karate Karviná CZE 1 16
109. pokles Jiří Šikula Sokol Tišnov CZE 1 1 16
109. pokles Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
109. pokles Lukáš Vejdělek TJ Sokol Stěžery CZE 2 16
109. pokles Jan Zrnovský GRYF z.s. CZE 1 1 16
126. pokles Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
126. pokles Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE 1 1 12
126. postup Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 12
126. pokles Alan Godi Baník Havířov CZE 1 1 12
126. pokles Than Hing Hoang Fight Club České Budějovice CZE 1 12
126. pokles Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE 2 12
126. postup David Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE 2 12
126. pokles Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
126. pokles Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE 1 12
126. pokles Petr Novák SKBU Hostivař CZE 1 12
126. pokles Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
126. pokles Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
126. pokles Pavel Švec SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
126. pokles Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 12
126. pokles Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
126. pokles Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
142. postup Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 11
143. pokles Šimon Branda SHOBU Academy CZE 2 10
143. pokles Vladyslav Goryanov KC Tiger Nové Strašecí CZE 1 1 10
143. pokles Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 1 10
146. pokles Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 1 8
146. pokles Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 8
146. pokles Vojtěch David Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
146. pokles Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
146. pokles Daniel Dvořák SK Trial CZE 1 8

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů