KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 1 412
2. Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 10 1 1 1 334
3. Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 8 2 1 322
4. Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 4 1 1 188
4. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 4 1 2 188
6. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 2 2 1 174
7. Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 4 6 1 170
8. Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 5 1 1 1 166
9. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 3 1 3 144
10. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 3 1 1 1 143
11. Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE 3 4 5 2 141
12. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 1 1 136
12. Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE 1 4 4 136
12. Aleš Vydra Shotokan karate club Louny CZE 4 1 1 136
15. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 128
15. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4 1 2 128
17. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 4 1 120
18. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 1 98
19. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 96
20. Denis Dudáš Baník Havířov CZE 3 1 88
20. Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 3 88
22. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 2 80
23. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 72
23. Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 1 72
23. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 1 1 1 72
26. Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 68
26. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 1 68
26. Daniel Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 1 2 68
29. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 3 64
30. Jiří Endršt Champions team - Chodov CZE 2 61
31. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 2 60
31. Tomáš Marek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 60
31. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 60
34. Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 56
34. Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 1 56
36. Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 3 1 54
36. Filip Jáchym KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 2 1 1 54
38. Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 2 2 52
38. Petr Okenica TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 52
38. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 1 52
41. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 48
41. František Chudoba GRYF z.s. CZE 3 2 48
41. Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 48
41. Martin Kočárek SK Karate Most CZE 2 48
41. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 48
41. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 1 48
47. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 3 1 47
48. Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 1 46
48. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 4 1 46
50. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 2 44

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů