KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 7 4 5 4 1 409
2. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 4 7 3 2 1 298
3. Linda Vojáčková KK Lichnice CZE 5 2 11 2 270
4. Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 5 3 4 1 266
5. Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE 2 2 4 2 3 206
6. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE 1 5 5 3 196
7. Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE 2 4 3 172
8. Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 4 2 2 1 1 162
9. Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 9 1 138
10. Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 5 1 1 132
11. Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE 3 1 1 126
12. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 4 5 110
13. Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 1 4 108
14. Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE 2 4 96
15. Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 1 1 88
16. Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 1 1 80
17. Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE 2 1 1 1 1 78
18. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 6 1 65
19. Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 1 64
19. Barbora Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 1 64
21. Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 1 62
22. Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE 1 1 2 3 3 61
23. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 3 60
24. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 2 56
25. Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE 4 2 1 55
26. Amálie Ondroušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 2 1 54
27. Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE 1 3 48
27. Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE 1 2 2 48
29. Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE 1 5 3 41
30. Lucie Štroblová Karate České Budějovice CZE 1 40
31. Jana Drymlová KCK Team CZE 1 2 1 36
31. Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 36
33. Žaneta Jantačová KCK Team CZE 1 1 32
33. Adéla Thérová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 32
35. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 4 2 29
36. Adéla Krátká KCK Team CZE 2 2 1 28
36. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 28
38. Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 24
38. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 1 24
38. Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE 1 24
41. Valentýna Hrazdírová SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 1 1 23
42. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 3 1 22
43. Nicol Hanvaldová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 2 1 1 20
43. Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE 3 20
43. Lucie Petrušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 1 20
46. Taisia Biriucová SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 1 18
46. Michaela Válková Hakuba Karate Ostrava CZE 1 2 18
48. Sofie Bambasová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 16
48. Adéla Bednářová KCK Team CZE 1 16
48. Michaela Cirklová Fight Club České Budějovice CZE 1 16

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů