KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 7 4 5 4 1 409
2. Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 5 3 7 1 1 300
3. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 3 7 2 2 1 254
4. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 5 2 4 1 226
5. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 4 3 2 1 214
6. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 4 5 1 1 199
7. Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 4 2 193
8. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 6 1 1 1 189
9. Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 1 7 2 174
10. Eva Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 3 1 2 171
11. Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 3 3 2 3 163
12. Veronika Bohuslavová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 4 1 2 1 1 158
13. Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 1 3 146
14. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 2 1 5 1 138
15. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 4 3 124
16. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 1 3 120
17. Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 1 9 112
18. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 4 5 110
19. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 108
20. Tereza Miková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 1 3 98
21. Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 1 88
22. Laura-Magdaléna Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 1 80
22. Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE 5 2 2 80
24. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 2 3 76
25. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 2 1 74
26. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 64
27. Kateřina Jirsová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 62
28. Terezie Částková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 60
28. Adéla Šinerová Česká republika CZE 3 60
30. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 2 56
31. Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE 4 2 1 55
32. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 1 54
33. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 4 1 51
34. Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 2 49
35. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 48
36. Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE 1 3 1 46
37. Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 40
38. Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 38
39. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
40. Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE 2 2 34
41. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 3 33
42. Sofie Bambasová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 32
42. Nela Červená SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 32
42. Adéla Thérová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 32
45. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 4 2 29
46. Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE 2 28
46. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 28
48. Veronika Svátková Sokol Nymburk CZE 1 1 26
49. Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 24
49. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 1 24

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů