KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 7 4 3 1 1 352
2. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 6 3 6 288
3. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 7 2 1 252
4. David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 2 3 5 1 2 215
5. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 1 5 1 211
6. Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 4 2 3 196
7. Tadeáš Bína Česká republika CZE 3 1 7 192
8. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 4 2 2 180
9. René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 2 2 3 162
10. Jakub Florek Česká republika CZE 3 1 4 160
11. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 4 1 139
12. Matyáš Houska KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 2 1 119
13. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 2 1 4 1 114
14. Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 3 112
15. David Kastl Fight Club České Budějovice CZE 2 1 2 104
15. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 1 104
17. Karel Blažej Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 3 1 1 88
18. Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 2 84
18. Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 4 1 84
20. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 3 1 83
21. Dominik Kočandrle Česká republika CZE 1 1 2 76
22. Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 2 2 72
22. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 72
24. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 1 1 2 1 71
25. Ondřej Bareš CZE 2 2 2 1 66
25. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 3 66
27. Kristián Sysel TJ Karate České Budějovice CZE 4 3 1 65
28. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 5 1 62
29. Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 1 61
30. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 60
31. Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 58
32. Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 1 55
33. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 3 52
34. Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 50
34. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 4 1 50
36. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
36. Martin Enev Česká republika CZE 1 1 1 48
36. Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 48
36. Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 48
36. David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 48
36. Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE 1 4 48
42. Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 46
42. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 2 46
44. Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 4 45
45. Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 1 2 44
46. Adam Hostaš SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 40
47. Lukáš Hejma SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 36
47. Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 36
47. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 1 36
50. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 35

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů