KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 7 4 3 1 1 352
2. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 6 3 6 288
3. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 7 2 1 252
4. David Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 2 3 5 1 2 215
5. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 1 5 1 211
6. Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 4 2 3 196
7. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 3 1 7 192
8. Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 4 2 2 180
9. René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 2 2 3 162
10. Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE 3 1 4 160
11. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 4 1 139
12. Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 2 1 119
13. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 2 1 4 1 114
14. Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 3 3 112
15. David Kastl Fight Club České Budějovice CZE 2 1 2 104
15. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 1 104
17. Karel Blažej Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 3 1 1 88
18. Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 2 84
19. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 3 1 83
20. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 76
21. Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 2 2 72
21. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 72
23. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 1 1 2 1 71
24. Ondřej Bareš CZE 2 2 2 1 66
24. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 3 66
26. Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 3 1 65
27. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 5 1 62
28. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 60
29. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 3 52
30. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 4 1 50
31. Ondřej Bednář TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 1 1 48
31. Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 48
31. David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 48
31. Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE 1 4 48
35. Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 46
35. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 2 46
37. Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 4 45
38. Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 1 2 44
39. Lukáš Hejma SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 36
39. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 1 36
41. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 35
42. Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 2 1 34
43. Marek Boura GRYF z.s. CZE 1 1 32
44. David Hološevyč SKP karate Písek CZE 2 2 2 31
45. Benjamin Harries Karate Vision Praha CZE 1 2 30
46. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 28
46. Ondřej Filip GRYF z.s. CZE 1 1 28
46. Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 28
46. David Minárik Sport Relax CZE 1 2 28
46. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 2 28

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů