KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 7 4 3 1 1 352
2. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 6 3 6 288
3. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 7 2 1 252
4. David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 2 3 5 1 2 215
5. Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 1 5 1 211
6. Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 4 2 3 196
7. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 3 1 7 192
8. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 4 2 2 180
9. René Pasker KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 2 2 3 162
10. Jakub Florek Karate Panthers Český Krumlov CZE 3 1 4 160
11. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 4 1 139
12. Matyáš Houska KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 2 1 119
13. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 2 1 4 1 114
14. Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 3 112
15. David Kastl Fight Club České Budějovice CZE 2 1 2 104
15. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 1 104
17. Karel Blažej Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 3 1 1 88
18. Matyáš Kloubek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 2 84
19. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 3 1 83
20. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 76
21. Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 2 2 72
21. Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 72
23. Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 1 1 2 1 71
24. Ondřej Bareš CZE 2 2 2 1 66
24. Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 3 66
26. Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 3 1 65
27. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 5 1 62
28. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 60
29. postup Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 2 1 56
30. pokles Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 53
31. pokles Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 3 52
32. pokles Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 4 1 50
33. Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
33. Martin Enev Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 1 48
33. Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 48
33. David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 48
33. Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE 1 4 48
38. Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 46
38. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 2 46
40. Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 4 45
41. Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 1 2 44
42. postup Martin Sobotík TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 42
43. postup Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 39
44. pokles Lukáš Hejma SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 36
44. pokles Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 36
44. pokles Matěj Říha GRYF z.s. CZE 1 36
47. pokles Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 35
48. pokles Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 2 1 34
49. pokles Marek Boura GRYF z.s. CZE 1 1 32
50. pokles David Hološevič SKP karate Písek CZE 2 2 2 31

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů