KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 13 504
2. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 1 460
3. Nikola Jůzová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 3 6 3 276
4. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 6 2 268
5. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 4 4 252
6. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 5 6 1 238
7. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 5 2 220
8. Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 3 5 3 1 195
9. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 2 1 186
10. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 6 2 184
11. Lenka Zuzánková Česká republika CZE 6 1 1 152
12. Sabina Křížová Karate team Bohunice z.s. CZE 3 2 2 140
13. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 2 1 2 136
14. Patricie Klapalová Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE 2 1 1 120
14. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 4 1 120
16. Alice-jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 2 1 108
17. Tereza Zlatohlávková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 1 1 106
18. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 3 100
18. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 1 1 3 100
20. Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE 4 4 3 88
21. Tereza Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 5 86
22. Veronika Mišková Česká republika CZE 1 1 80
22. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 80
24. Markéta Nováková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 1 1 76
25. Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 3 72
26. Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 66
26. Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 4 1 1 66
28. Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 4 64
29. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 2 60
30. Tereza Jůnová Champions team z.s. CZE 1 2 1 59
31. Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 2 1 58
32. Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 1 5 2 53
33. Veronika Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 1 1 51
34. Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE 1 5 1 42
35. Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 38
36. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 36
36. Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 36
36. Denisa Nováková Česká republika CZE 1 36
36. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 36
40. Krystýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE 1 1 32
41. Lucie Cupáková TARO KAN, z.s. CZE 1 1 1 30
41. Tereza Hájková GRYF z.s. CZE 1 1 30
41. Martina Laláková Sport Club Flair o.s. CZE 2 30
44. Sára Arnsteinová Karate Vision Praha CZE 2 1 28
44. Sára Ješetová SHOBU Academy CZE 1 2 28
44. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2 2 28
47. postup Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 26
47. pokles Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 26
49. Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 24
49. Anička Vrábelová Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE 2 24

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR žactva 2023
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů