KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 13 504
2. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 1 460
3. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 4 4 252
4. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 5 3 244
5. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 5 6 1 238
6. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 2 1 186
7. Lenka Zuzánková Česká republika CZE 6 1 1 152
8. Sabina Křížová Karate Team Bohunice CZE 3 2 2 140
9. Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE 2 5 2 1 127
10. Patricie Klapalová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE 2 1 1 120
10. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 4 1 120
12. Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE 2 1 1 106
13. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 1 1 3 100
14. Veronika Mišková Česká republika CZE 1 1 80
15. Markéta Nováková Sport Relax CZE 2 1 1 76
16. Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 3 72
17. Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 66
18. Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 4 64
19. Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 2 1 58
20. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 1 52
21. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 48
21. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 48
23. Tereza Jůnová Champions team - Chodov CZE 1 1 1 43
24. Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE 1 5 1 42
25. Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 38
26. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 36
26. Denisa Nováková Česká republika CZE 1 36
26. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 36
29. Lucie Cupáková TARO KAN, z.s. CZE 1 1 1 30
29. Tereza Hájková GRYF z.s. CZE 1 1 30
29. Martina Laláková Sport Club Flair o.s. CZE 2 30
32. Sára Arnsteinová Karate Vision Praha CZE 2 1 28
32. Sára Ješetová SHOBU Academy CZE 1 2 28
32. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 2 28
35. Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 4 1 27
36. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 26
36. Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 26
38. Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 24
39. Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE 1 2 1 23
40. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 1 21
41. Veronika Kopečná Česká republika CZE 1 20
41. Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE 2 20
43. Dorota Blechová SHOBU Academy CZE 1 1 18
43. Lucie Palkovská TJ TŽ Třinec CZE 1 1 18
45. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 17
46. Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE 1 16
46. Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE 2 16
46. Monika Sedláčková KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 1 16
46. Tereza Vašíčková SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 16
50. Nikola Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 12

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů