KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 13 504
2. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 1 460
3. Nikola Jůzová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 3 6 3 276
4. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 6 2 268
5. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 4 4 252
6. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 5 6 1 238
7. Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 3 5 3 1 195
8. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 2 1 186
9. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 5 2 160
10. Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE 4 156
11. Lenka Zuzánková Česká republika CZE 6 1 1 152
12. Sabina Křížová Karate team Bohunice z.s. CZE 3 2 2 140
13. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 2 1 2 136
14. Patricie Klapalová Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE 2 1 1 120
14. Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 4 1 120
16. Tereza Zlatohlávková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 1 1 106
17. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 3 100
17. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 1 1 3 100
19. Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE 4 4 3 88
20. Veronika Mišková Česká republika CZE 1 1 80
21. Markéta Nováková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 1 1 76
22. Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 3 72
23. Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 66
23. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2 2 66
25. Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 4 64
26. Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 2 60
27. Tereza Jůnová Champions team z.s. CZE 1 2 1 59
28. Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 2 1 58
29. Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 1 5 2 53
30. Veronika Trávniková Karate Vision Praha CZE 1 1 1 51
31. Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE 1 5 1 42
32. Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 38
33. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 36
33. Denisa Nováková Česká republika CZE 1 36
33. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 36
36. Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 34
37. Krystýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE 1 1 32
38. Lucie Cupáková TARO KAN, z.s. CZE 1 1 1 30
38. Tereza Hájková GRYF z.s. CZE 1 1 30
38. Martina Laláková Sport Club Flair o.s. CZE 2 30
41. Sára Arnsteinová Karate Vision Praha CZE 2 1 28
41. Sára Ješetová SHOBU Academy CZE 1 2 28
41. Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2 2 28
44. postup Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 26
44. pokles Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 26
46. Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 24
46. Anička Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 24
48. Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE 1 2 1 23
49. Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE 1 1 1 22
50. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 1 21

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR žactva 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů