KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 10 3 1 452
2. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 9 1 304
3. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 6 2 204
4. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 7 196
4. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 2 196
6. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 3 2 1 1 188
7. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 6 1 182
8. Kristýna Vavrušková SKIF Czech Republic CZE 4 5 1 170
9. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4 5 136
10. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 1 128
11. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 2 124
11. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 5 1 124
11. Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 1 124
14. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 3 2 1 1 120
15. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 1 1 114
16. Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 2 1 2 108
17. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 2 3 1 104
17. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 3 104
19. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 2 3 1 103
20. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 2 1 3 2 102
21. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 2 97
22. Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 2 96
22. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 3 2 96
24. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 3 3 1 1 94
25. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 88
25. Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 1 88
25. Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 5 88
28. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 2 84
28. Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 3 2 84
28. Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 84
31. Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4 3 2 83
32. Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 2 82
33. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 80
34. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 3 1 1 79
35. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 4 1 1 78
36. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 2 1 76
37. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 1 74
38. Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE 2 3 1 72
38. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 2 72
38. Barbora Kratochvílová SKIF Czech Republic CZE 1 2 1 72
38. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
42. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 68
42. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 68
44. Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 3 1 66
44. Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 2 66
46. Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 2 1 62
47. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 60
47. Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2 60
49. Barbora Bukáčková SKIF Czech Republic CZE 1 3 1 56
49. Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 56

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů