KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 10 3 1 1 457
2. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 11 1 1 360
3. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 7 1 5 1 282
4. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 7 2 264
5. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 4 2 1 1 248
6. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 3 4 7 1 218
7. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 2 196
8. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 4 5 184
9. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 7 180
10. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 3 3 2 138
10. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 3 2 1 1 138
12. Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 3 2 2 136
12. Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 3 1 4 136
14. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 3 2 2 2 134
15. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 132
15. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 4 132
17. Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 3 5 128
17. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 1 128
17. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 3 3 1 128
20. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 5 1 124
21. Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 2 122
22. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 4 4 1 1 118
23. Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 3 3 112
24. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 108
25. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 2 3 1 103
26. Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 2 98
27. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 2 97
28. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 5 1 1 96
28. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 4 96
28. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 3 2 96
31. postup Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 3 3 1 91
32. pokles Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 2 2 88
32. pokles Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 88
34. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 1 2 1 1 87
35. Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 3 1 86
36. Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 84
37. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 1 82
38. Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE 2 4 1 80
38. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 2 2 80
38. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 80
41. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 2 72
42. Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 3 1 70
43. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 68
44. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 1 67
45. Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 3 1 66
45. Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 2 66
47. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 4 1 1 64
48. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 1 1 61
48. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 1 1 61
50. Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2 60

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů