KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
110. Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 44
52. Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 40
52. Andrej Dunai TJ Karate Praha CZE 1 1 1 1 40
52. Petr Gombita SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 4 40
52. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 1 40
56. Jan Horák Champions team - Chodov CZE 1 1 1 38
57. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 37
58. Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 36
58. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 36
58. Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 1 36
58. Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE 3 36
58. Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 36
63. Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 34
64. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 32
64. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3 32
64. Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 32
64. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 32
64. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 32
64. Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 32
70. Václav Lugert Champions team - Chodov CZE 1 1 30
71. Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE 1 2 28
72. Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 27
73. Martin Bednár KARATE Havířov CZE 1 2 24
73. Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 24
73. Matouš Demko Red Dragon Team CZE 1 24
73. Daniel Dvořák SK Trial CZE 1 1 24
73. Jakub Elznic KK Kladno CZE 1 2 24
73. René Fišer TJ Skvrňany Plzeň CZE 1 1 24
73. Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 24
73. Vojtěch Hurta L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 24
73. Daniel Jáchym Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 24
73. Matyáš Jurík Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 24
73. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 24
73. Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 24
73. Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 24
73. Tomáš Nosákovec TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 24
73. Marek Peštál TJ karate Třebíč CZE 1 2 24
88. Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 22
89. Vladislav Fořt Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 20
89. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 20
89. Ondřej Struk Karate Klub Kadaň CZE 2 2 20
89. Václav Vacek KK Kladno CZE 1 1 20
93. Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE 2 16
93. Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
93. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 16
93. Filip Hock KARATE Havířov CZE 1 16
93. Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 16
93. Marek Kalenda SKK Budo Havířov CZE 1 16
93. Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 1 16
93. Tomáš Krpec Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů