KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
126. Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 1 46
126. Lukáš Sirotek SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 1 46
53. Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 44
53. Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 44
55. Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 1 41
56. Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 40
56. Andrej Dunai TJ KARATE Praha CZE 1 1 1 1 40
56. Petr Gombita SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 4 40
56. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 1 40
60. Václav Lugert Champions team - Chodov CZE 1 2 39
61. Jan Horák Champions team - Chodov CZE 1 1 1 38
62. Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 36
62. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 36
62. Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 1 36
62. Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE 3 36
62. Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 36
67. Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 34
68. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 32
68. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3 32
68. Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 32
68. Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 32
68. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 32
68. Matyáš Malý Česká republika CZE 1 32
68. Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 32
75. Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE 1 2 28
76. Matyáš Jurík Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 1 27
77. Martin Bednár KARATE Havířov CZE 1 2 24
77. Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 24
77. Matouš Demko Red Dragon Team CZE 1 24
77. Daniel Dvořák SK Trial CZE 1 1 24
77. Jakub Elznic KK Kladno CZE 1 2 24
77. René Fišer TJ Skvrňany Plzeň CZE 1 1 24
77. Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 24
77. Vojtěch Hurta L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 24
77. Daniel Jáchym Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 24
77. Dominik Kočandrle Česká republika CZE 1 24
77. Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 24
77. Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 24
77. Tomáš Nosákovec TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 24
77. Marek Peštál TJ karate Třebíč CZE 1 2 24
91. Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 22
92. Vladislav Fořt Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 20
92. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 20
92. Ondřej Struk Karate Klub Kadaň CZE 2 2 20
92. Václav Vacek KK Kladno CZE 1 1 20
96. Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE 2 16
96. Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
96. Tomáš Folwarczny TJ Karate Libčice CZE 1 16
96. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 16
96. Filip Hock KARATE Havířov CZE 1 16

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů