KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
61. Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 40
61. Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 40
61. Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 40
61. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 1 40
55. Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 36
55. Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 36
55. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 36
55. Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE 3 36
55. Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 36
60. Martin Bednár KARATE Havířov CZE 1 3 34
60. Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 34
62. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 32
62. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3 32
62. Adam Gregůrek KODOKAI Brno CZE 1 1 32
62. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 32
62. David Lín SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 32
62. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 32
68. Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 2 30
69. Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE 1 2 28
70. Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4 26
71. Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 24
71. Daniel Dvořák SK Trial CZE 1 1 24
71. Jakub Elznic KK Kladno CZE 1 2 24
71. René Fišer TJ Skvrňany Plzeň CZE 1 1 24
71. Vojtěch Hurta L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 24
71. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 24
71. Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 2 24
71. Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 24
71. Tomáš Nosákovec TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 24
71. Marek Peštál TJ karate Třebíč CZE 1 2 24
71. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 24
71. Pavel Slezák TJ Sokol Stěžery CZE 1 1 24
71. Lukáš Stehlík KASR ŽAMBERK CZE 1 1 24
71. Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 24
71. Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 2 24
86. Jan Horák Champions Team CZE 2 1 22
86. Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE 1 1 22
88. Vladislav Fořt Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 20
88. Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 20
88. Ondřej Struk Karate Klub Kadaň CZE 2 2 20
88. Václav Vacek KK Kladno CZE 1 1 20
88. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 20
93. Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE 2 16
93. Jakub Čeřovský USK Slavia Liberec CZE 3 16
93. Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
93. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 16
93. Patrik Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 16
93. Filip Hock KARATE Havířov CZE 1 16
93. Marek Kalenda SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 16
93. Martin Klouda Fight Club České Budějovice CZE 1 16

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů